Half Life Gina Tasarım Çalışması

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,921
5,736
[C*]
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar..
Bu akşam da en sevdiğim oyunlardan biri olan Half Life temalı bir çalışma hazırlamak istedim.

Tasarım

j2phdff.png

Materyaller

yn4ikuu.jpg
m7qk6i5.jpg

Saygılarımla
'Mirliva

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,318
7,706
Eline sağlık güzel olmuş. Bir fikrim var;

Call of duty adı altında SAT komandolu, piyade komandolu tarzı TÜRK askeri temalı tasarım yapılabilir :)

olympos_

Katılımcı Üye
3 Nis 2022
554
163
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar..
Bu akşam da en sevdiğim oyunlardan biri olan Half Life temalı bir çalışma hazırlamak istedim.

Tasarım

j2phdff.png

Materyaller

yn4ikuu.jpg
m7qk6i5.jpg

Saygılarımla
'Mirliva

Aa half life dedin beni benden aldın hocam ellerine sağlık bunun gordon lusunuda yapma şansın varmı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.