Halflife Crosser Gizli Kapi.....

Akaruz

Yeni üye
15 Eyl 2006
29
0
Ankara
counter de map croosfıre yaz o bolume ge csonrada waypoınt on nc
olıp yaz gıröncelikle C:\SIERRA\Half-Life\valve\maps\ içinde crossfire.bsp kopyalayıp C:\SIERRA\Half-Life\cstrike\maps\ içine yapıştırın.

sonra Cstrike Girin ve crossfire.bsp bölümünü seçin ( dikkat anti terörist sayisi 1 den fazla olmasın ) sonra oyunda "waypoint on noclip" yazın. Hayalet gibi duvardan geçebilirsiniz. böylece o duvardan geçip içeri girebilirsin. ben denedim girdim. içerden dışarı gitmek için kapının yanıa yaklaş kapı açılıyor. ama dışardan içeri giremezsin. ( giriş yolunu çözemedim duyduğum kadarıyla kapının yanına yaklaşım /dooropen ve koordinatını yazıyorsun kapı açlılıyor ve bir daha kapanmıyor... /doorclose yazınca kapanıyormuş. )
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.