Hangi Antivirüs Ne Kadar BeLLek Harcıyor...

KARTAL 33

Uzman üye
14 Eki 2007
1,123
30
YALNIZLIGIN TAM ORTASI...
Hangi Antivirüs Ne Kadar BeLLek Harcıyor PC’i ne kadar kasıyor >>

Panda ------------------->>> 91 Mb
F-Secure -------------->>> 82 Mb
Computer Accosiates--->>>78 Mb
Trend Micro---------->>>73 Mb
McAfee------------>>>64 Mb
Steganos--------->>>53 Mb
G Data----------->>>52 Mb
Symantec------->>>50 Mb
ZoneLabs------->>>48 Mb
Bitdefender----->>>47 Mb
Data Becker---->>>47 Mb
Kaspersky---->>>41 Mb

F-Secure’nin 82 Mb oLacagını düsünmezdim dogrusu...Kaspersky’ın eLinden ÖpmeLi

umit2828

Yeni üye
24 Ağu 2008
42
0
GiRESUN
en iyisi nod32 .bnde zamanında kasper kullanıyordum. virüslerle güzel başa çıkıyor.ama key sorunu ,güncelleme sorunu yaratıyor. ikide bir karalisteye atıyor. nod32 kullanmaya başladım takır takır güncelleme yapıyor.kasperin bulamadığı virüsleri buldu.tavsiye ederim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.