Hangi telefonu almalıyım?

Gargamel_

Yeni üye
27 Ağu 2021
4
1
24
Merhaba arkadaşlar samsung harici önerdiğiniz bir telefon var mıdır bu bütçeyle?

Telefon alıcağım ama aklımda hiç bir ürün yok yardımlar için teşekkür ederim

Kameranın güzel olması iyi olur , oyun veya hack için değil .
Depolama alanı 64 gb güzel olabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dolyetyus

Co Admin
21 Nis 2020
1,205
666
Delft
Xiaomi modellerine bakın derim. Güncel türk lirası olarak fiyatlarını bilmiyorum lakin o bütçeyle güzel bir Xiaomi bulabilirsiniz.

1m6

Üye
28 Ağu 2021
73
17
21
Xaomi redmi note 8 gayet güzel hızlı ve kamera anlamında mikro kamerası da var.Bataryası da gayet gidiyor.Dezavantajı samsung klasik şarj aleti ile şarj olmuyor kendi şarj aleti var ama zaten gönderiyorlar . Bütçeye bu olabilir hepsi burada da
2.526,05 TL
etiket fiyatı var belki daha ucuz bulabilirsin ilk linke tıkladığımda bu gözüküyordu özellikleri de alta bırakıyorum iyi günler diliyorum
  • Dahili Hafıza64 GB
  • Ekran Boyutu6,3 inç
  • RAM Kapasitesi4 GB RAM
  • İşlemci Kapasitesi2,0 GHz Quad Core + 1,8 GHz Quad Core
  • Ön (Selfie) Kamera13 MP
  • Pil Gücü4000 mAh
  • Kamera Çözünürlüğü48 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP

Syroxit

Katılımcı Üye
21 Nis 2021
638
622
Teşkilat
Merhabalar,

Eğer ana istediğiniz fotoğraf ve güzel kameraysa en iyi marka apple dır. Ama öyle olmadığını cümlenizden anlayarak samsung dışı en fiyat performans marka Xiaomi dir. Kamerasını alanlar çok övüyor şahsen hiç kullanmadım… Diğer işlerinizi de rahatlıkla halledersiniz o bütçeye aldığınız telefonla.

Şimdiden hayırlı olsun.

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
199
Merhaba arkadaşlar samsung harici önerdiğiniz bir telefon var mıdır bu bütçeyle?

Telefon alıcağım ama aklımda hiç bir ürün yok yardımlar için teşekkür ederim

Kameranın güzel olması iyi olur , oyun veya hack için değil .
Depolama alanı 64 gb güzel olabilir
Merhaba,
General Mobile GM 20 modellerine bakmanızı tavsiye ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.