Hangi Virüs Programını Kullanmalıyım?

dewliss

Yeni üye
20 Ocak 2021
8
0
Herkese selam hayırlı saglıklı günler dilerim bilgisayarıma virüslere karşı antivürüs yüklemeyi html yazmak aircrack kali linux vs öğrenmeyi istiyorum işe antivürüs yazılımla başlamak istedim norton en iyisi ama ücretli ileriki zamanda belki ama şuan ögrenciyim bildiginiz güvenilir ücretsiz saglam programlar varmı.? Saygılar..

w1sd0m

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
699
626
/802.1x/
Herkese selam hayırlı saglıklı günler dilerim bilgisayarıma virüslere karşı antivürüs yüklemeyi html yazmak aircrack kali linux vs öğrenmeyi istiyorum işe antivürüs yazılımla başlamak istedim norton en iyisi ama ücretli ileriki zamanda belki ama şuan ögrenciyim bildiginiz güvenilir ücretsiz saglam programlar varmı.? Saygılar..
Merhaba;

Bende Kaspersky yazılımını öneririm. Diğerlerine göre ekibi daha çalışkan.

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
824
158
Liverpool UK
Bana kalırsa anti-malware için Malwarebytes, anti-virus için ESET NOD32 kullanılabilir. Lakin bunları kullanıyor olsan bile güvenmemen gerekir. En güvenlisi sanal makinede çalıştırmaktır. :)

xavier eckert

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
16 Tem 2016
1,635
283
Öncelikle antivirüsler ikiye ayrılırlar Consumer ve Enterprise. Consumer kişisel kullanımlar, Enterprise ise şirketler için kullanılmaktadır. İki kategoride farklı antivirüs firmaları zirveye yarışır. Her yıl hatta belirli aylar testler yapılır yani bu testleri takip etmeden antivirüs indirmeyin. Bu testlerin sonuçları sürekli değişebilir yani antivirüsler arasında en iyileri zamana göre değişebilir. 2021 Nisan performans testlerine göre BitDefender en iyisi, ardından McAfee geliyor. 2021 Mart Malware testlerine göre yine G Data en iyisi ardınan BitDefender geliyor. Bu testlere göre yazılımınız değiştirmenizi öneririm. Testleri de buradan takip edebilirsiniz. Arkadaşların önerilerine saygı duyuyorum fakat en yeni yapılan çeşitli virüs testlerinde Kaspersky birkaç antivirüs karşısında geride kalmıştır.

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
890
55
word.exe
Merhabalar;

Birden fazla çeşidi olan Anti-Virüs programları mevcuttur. Mesela Trojan virüs bulaştığını tahmin ettiğiniz bir durum vardır, Trojan Virüs için size önerim Esed Nod 32 Anti-Virüs programı olacaktır. İsterseniz paralı bir şekilde kurarsınız isterseniz Crack'li versiyonunu internetten bulursunuz bu size kalmış. Bir diğer virüs çeşidi Worm Virüsleridir mesela. Worm Virüsü ağ üzerinden bulaşan bir virüs çeşididir, bu tür bir şüphe ile karşılarsınız, AVG'nin özel olarak worm virüsü için Anti-Virüs yazılımı bulunmaktadır. Aynı şekilde bunu da kullanabilirsiniz.
Bilgisayarınızda şüphe uyandıran duruma göre Anti-Virüs programı kullanın, yeri geliyor Kaspersky daha iyi oluyor yeri geliyor AVG daha iyi oluyor. Tam araştırma yaparak bu durumu çözebilirsiniz.
Genel olarak size önerebileceğim Esed Nod 32'dir. Tam kapsamlıdır, güvenilirdir, sağlamdır.

Saygılarımla.

MALLATYALI44

Katılımcı Üye
5 Eki 2019
311
141
Kaspersky yükle 1 ay bedava sonra parayla ama her ay yeni hesap açıp bedavada kullanabilirsiniz . Ki ben öyle yapıyorum 😁. Kaspersky hakkında bilgilendirici bir konu açmıştım istersen okuyabilirsin ama biraz uzun . https://www.turkhackteam.org/konular/kaspersky-tam-koruma-saglarmi.1986646/

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
229
Loxcey Sixs
Merhabalar; ben bütün cihazlarımda Kaspersky Antivirüs kullanıyorum.
Hem telefonumda hem PC hem de tablet'de kullanıyorum.
Hepsi birbiriyle optimize şekilde Kaspersky Cloud'a bağlı olarak çalışıyor.
Yani açtığınız bir Kaspersky Cloud hesabıyla her cihazınızın durumunu uzaktan izleyebiliyor ve mobil cihazları uzaktan kilitleyebiliyor ve ya çalıntı moduna geçirilip açan kişilerin fotoğrafını alabiliyorsunuz. Ayrıca içindeki bütün verileri kilitleyebiliyor ya da uzaktan silebiliyorsunuz. Güvenlik açısından taramaları ve veritabanı güncellemelerini oldukça performlanslı şekilde gerçekleştiriyor. Güvenlik konusunda da en iddialı şirket diyebilirim. Uygulama içi araçları gayet iyi ve premium sürümünün fiyatı uygun. Aşağıdaki linkten ana sayfasına erişebilirsiniz. Fakat unutmayın güvenlik kullanıcıda biter.

https://www.kaspersky.com/free-antivirus

xAnonimx

Üye
15 Nis 2021
137
14
cd/users/xAnonimx/root.txt
Lütfen, sistem özelliklerini söyler misin sana daha iyi yardım etmek için lazım olan bilgiler;
RAM
İşlemcini kuvveti

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.