hangisi evlenme teklif etse kabul edersiniz?

hangisi evlenme teklif etse kabul edersiniz?

 • agır başlı

  Oy: 5 7.2%
 • yakısıklı - güzel ve delidolu

  Oy: 19 27.5%
 • utangac

  Oy: 3 4.3%
 • eglenceli

  Oy: 12 17.4%
 • sana önem veren

  Oy: 25 36.2%
 • zengin ama sagı solu belli olmayan

  Oy: 1 1.4%
 • fakir ama gururlu :D

  Oy: 4 5.8%

 • Kullanılan toplam oy
  69

**Ankesenamon**

Kıdemli Üye
8 Eki 2007
2,225
21
32
hiç biri onda nalatamayacagım ama cok ii bildigim bi özellik olmalı...bunlarin biri muhkkkak her insanda olur ama evlenecegim kişinin dier insanlardan daha çok bi özeli olmalıı bence...
 

jackal27antepli

Yeni üye
15 Ağu 2007
43
0
utanganc olsun ben onun gözünğ ben açayım öle daha ii eğlenceli ile daha önce eğlenen olmuştur en iyisi utanganc ::):):):)):
 
4 Kas 2006
93
0
Bence sana önem veren. Düşünsenize bi sana önem vermiyosa bişeye takmıyodur muhtemelen. O zaman ne işe yara ki insan dediğin.
 

aviseyore

Yeni üye
18 Ağu 2008
48
2
Bilgisayarın Başından
hiç birisi :D oraya sevdiğin diye bir şık koyar insan :D sevmedikten sonra evlilik olmaz sevdiğini de olduğu gibi kabul edersin isterse zengin isterse fakir tabi insanlar bir yere kadar değiştirilebilir ;)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.