hard disk formatlandiktan sonra...

galerie

Yeni üye
1 Ara 2006
2
0
selam arkadaslar hard diskimi formatladim

incelem yapilsa formattan önceki bilgilere ulasilabilirmi?

cok önemli acil cvp ltfen:jeerat :inv
 

musa_237

Yeni üye
19 Kas 2006
1
0
ulaşırlar esay recover gibi geriye dönüş programları var ben kaç tane format attım bu program sayesinde kaybettiğim önemli bilgileri geri getirrdim yan sonuç olarak ulaşırlar
 

lahmACUN

Yeni üye
30 Ara 2006
1
0
format\u komutuyla format atarsan htüm sectorler baştan yazılır. hiçkimse hiçbişeye ulaşamaz. CIA da araştırsa FBİ de araştırsa havasını alır..
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.