Hard Disk Manager 8.0

crematory

Uzman üye
12 Ara 2007
1,217
28
<? echo “Err
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hard Disk Manager 8.0 disk yönetimi, bakım ve düzenleme, data ve sistem güvenliği, kayıp geridönüşümü gibi konularda ihtiyacınız olabilicek hertürlü çözüme sahip tek program:


Bu sıkıştırılmış çözüm hard disk bakımı ve düzenlemesi konusunda en basit sorundan en komplike arızaların giderilmesine kadar tüm sorunlarınızda sizin profesyonel yardımcınız oluyor.
logo.gif


Paragon Hard Disk Manager sizlere beraberinde en çok kullanılan disk yönetim çözümlerini tek bir program eşliğinde getiriyor.

Basit ve Geliştirilmiş Bölümlendirme: Yeniden boyutlandırma, taşıma, gizleme, birleştirme, gerigetirme, yenileme ve data kaybı olmadan partisyon dönüştürme özellikleri. Bilgisayarınızın performansını güvenli ve hızlı bir şekilde arttırmanız için dosya sistemlerini dönüştürme, defragment (disk birleştirme) ve cluster boyutunu optimize edebiliceksiniz.

Tam anlamıyla Yedekleme ve Geri Getirme: devamlı disk tabanlı veri ve sistem yedeği ve hızlı geri getirme bare-****l stateten bile. disk-based data and system backup and fast restore even from bare-****l state. İşlem rutinlerini en karmaşık durumlarda bile otomatikleştirin. Basit yedekleme/geri getirme fonksiyonlarına ek olarak Hard Disk Manager sizlere daha geniş gelişmiş özellikler sunuyor Differential, Synthetic ve Synchronous yedekleme gibi.

Güçlü Kurtarma: Recovery Media programın full fonksiyonuna sahip bir bootlanabilir CD olarak karşımıza çıkıyor ve ek olarak yerel diskinizdeki tüm partisyonlara tam erişime sahip olmanızı sağlıyor. Başlatamadığınız sistemlerde bile Recovery CD ile bilgisayarınızdaki bilgileri güvenli bir alana kopyalamanıza yardımcı oluyor, bozulmuş işletim sitemlerini düzeltmenizde özel araçları ile yanınızda bulunuyor.

Güvenli Disk Temizleme: hard diskinizin tamamnı, ayrılmış bir partisyonunu, veya sadece daha fazla boş alan elde etmek için gereksiz dosya temizliği gibi dosya silme seçenekleri bulunduruyor. Kritik datalarınızın güvenliğini ve kolay silimini garantiliyen program, günümüz teknolojisi ile istediğiniz zaman geri döndürebilmeniz için seçenek barındırıyor. ( sadece corporate editionlarda bulunmaktadır )
hdm8.0_per_160_v.gif

Hard Disk Manager ile değerli bilgileriniz ve verileriniz her zaman güvende olucak, yazılım tamamen sizin bilgisayarınızı güvenli bir şekilde kullanmanıza yönelik tasarlanmış bir program. Vista uyumuda eklenen son versiyonda artık en güncel işletim sistemindede kullanılabiliyor.


Alıntıdır...


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Download
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.