Hareketli Gif’lerinizi kendiniz çok basit bir yöntemle yapabilirsiniz

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
Tek bir Exe dosyasını çalıştırarak açacağınız programa dilediğiniz kadar Gif dosyasını sürükle bırak yöntemi ile ekledikten sonra tek yapmanız gereken animasyon hızını belirleyip “Make Animated GIF” butonuna tıklamak.

“Remove Frame” butonu eklediğiniz Gif dosyalarından seçili olanı listeden çıkartmaya, “Clear All” ise listedeki tüm resimleri çıkartmaya yarıyor.


http://www.whitsoftdev.com/unfreez/

BURAYA TIKLADIKTAN SONRA DOWNLOAD TIKLAYIN İNDİRİN :yo:yo:yo
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.