Hareketli Klasör Simgesi Nasıl Yapılır?

m!k!

Yeni üye
23 Nis 2022
8
0
Masaüstünü özelleştirmek için klasör simgelerine bakıyordum ve gif gibi hareketli masaüstü simgesi ico bulamadım bende kendim yapmak istedim ama nasıl yapacağımı bilmediğim için araştırdım ve bir sonuç bulamadım, burada bilen varsa bana yardımcı olabilir mi, klasör simgesini hareketli yapıcam ico uzantılı olacak.
 

XTRIAL

Kıdemli Grafiker
13 Ara 2020
229
280
Hareketli dosya uzantıları .gif formatında olur .ico dosyasına formatı gereği hareket veremezsiniz. Yani bahsettiğiniz şey olmaz. ☺️
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.