Harita Böyle Çizilir .!

xxxHUNTERxxx

Katılımcı Üye
15 Tem 2012
941
0
[ Gökyüzü ]
İnternette Dolaşırken Gördüm Çok Hoşuma Gitti Paylaşmak İstedim

424305_257588600989547_317884958_n.jpg

Bu gün TÜRK bayragını yakarak.

Vatanıma göz dikerek.

Mehmetciğimize ateş ederek.

Mutlu olacagını sanan,

Gafillere, terröristlere ve nankörlere,

Sadece üç kelimelik mesajim var.

UNUTMAM, UNUTTURMAM, AFFETMEM.

SaviorAngel

Uzman üye
10 Nis 2012
1,073
0
לוס אנג'לס
bunu 1-2 şekilde yavaşça bitirebiliriz. AMA BİZİİMLE BİTMİYOR DEVLETİN ÇABA GÖSTERMESİ GEREKİR.

1.EĞİTİM DÜZEYİNİ ARTTIRMAK(DOĞU TARAFININ GENELİ CAHİL)
2. İNSANLARA DAHA FAZLA MADDİ İMKAN TANINMALI (DOĞU TARAFINDAKİ KARDEŞLERİMİZİ PARA İLE KANDIRIYOLAR ADAMLAR ZATEN FAKİR KANIYOLAR. SONRA DAĞA ÇIKIYORLAR.)
3.ZIRT BIRT CANLARI SIKILDIKCA OTA BO*'A ZAM YAPMAMALI DEVLET.
4.HALKIYLA DAHA FAZLA İLGİLENMELİ(DEVLETİMİZ ASIL SORUNLARINDAN BİRİSDİ) (SEÇİLMEK İÇİN HAKLIN YANINA GİT DERTLERİNİ GİDER ONA BUNA MİCLESE LAF ATARLAR , SEÇİLİNCEDE BİRYERLERİ KALKAR HALKI UNUTUR KENDİ ÇIKARLARINA BAKARLAR)

AMACIM SİYASİ BİRŞEY DEİLDİR. TOPLUM BİLİNCİDİR.OKUYANLAR YANLIŞ ANLAMASIN

PCMons

Katılımcı Üye
9 Kas 2011
858
0
İstanbul
Güzel olmuş kim yaptıysa eline sağlık :) Kürdistan'a ve Türkiye'yi bölmeye çalışanlara iyi bir gönderme.

hajking

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
774
0
İstanbul
bunu 1-2 şekilde yavaşça bitirebiliriz. AMA BİZİİMLE BİTMİYOR DEVLETİN ÇABA GÖSTERMESİ GEREKİR.

2. İNSANLARA DAHA FAZLA MADDİ İMKAN TANINMALI (DOĞU TARAFINDAKİ KARDEŞLERİMİZİ PARA İLE KANDIRIYOLAR ADAMLAR ZATEN FAKİR KANIYOLAR. SONRA DAĞA ÇIKIYORLAR.)
4.HALKIYLA DAHA FAZLA İLGİLENMELİ(DEVLETİMİZ ASIL SORUNLARINDAN BİRİSDİ) (SEÇİLMEK İÇİN HAKLIN YANINA GİT DERTLERİNİ GİDER ONA BUNA MİCLESE LAF ATARLAR , SEÇİLİNCEDE BİRYERLERİ KALKAR HALKI UNUTUR KENDİ ÇIKARLARINA BAKARLAR)

doğru söylüyosun

0rJiNaL

Katılımcı Üye
2 Ağu 2012
317
0
THT ' DEN
bunu 1-2 şekilde yavaşça bitirebiliriz. Ama biziimle bitmiyor devletin çaba göstermesi gerekir.

1.eğitim düzeyini arttırmak(doğu tarafının geneli cahil)
2. Insanlara daha fazla maddi imkan tanınmalı (doğu tarafındaki kardeşlerimizi para ile kandırıyolar adamlar zaten fakir kanıyolar. Sonra dağa çıkıyorlar.)
3.zırt bırt canları sıkıldıkca ota bo*'a zam yapmamalı devlet.
4.halkıyla daha fazla ilgilenmeli(devletimiz asıl sorunlarından birisdi) (seçilmek için haklın yanına git dertlerini gider ona buna miclese laf atarlar , seçilincede biryerleri kalkar halkı unutur kendi çıkarlarına bakarlar)

amacım siyasi birşey deildir. Toplum bilincidir.okuyanlar yanlış anlamasın

işi özetlemişsin :) haklısın..!

25 Ara 2010
175
0

Şahsi görüşümü açıklıyorum; pkk ya eğitim veya maddi destek vererek bitiremessiniz. Abi anadoluda okul kitapları parayla satılırken doğuda bedavaya verildiği günler oldu. Bir dönem pkk ya öncelik tanındı, istediklerini yaptılar. Ama ne oldu? daha fazla şımardılar her isteklerinin yapılmasını istediler. Yapmayınca gittiler mehmetçiğimizi vurdular.

Pkk yı bitirmenin tek yolu varsa oda doğunun dümdüz edilmesidir. Eğer sizin dediğiniz gibi bitseydi, pkk yıllar önce yok olmuştu.

Devlet konusunda haklı olabilirsin, şuan devlet sadece kendini düşünüyor. -milletvekili maaşlarından falan hepimizin haberi var.-

Tekrar söylüyorum bu benim görüşüm.

QJEST

Yeni üye
24 Eyl 2012
10
0
arkadaşlar DelikanliSohbet.Net - Sohbet siteleri - chat siteleri, sohbet kanallar - chat kanallar - Sohbet bu site pkk sitesidir bu siteyi kapatıcak adama minnet adamların site girş sayfasında bahoz vss. gibi şerefsizler vatan hainleri resmen pkknın propagandasını yapıyolar bu adresiin verdiiğim siteyi kapatcak hacklicek birisi çıksın lutfen

QJEST

Yeni üye
24 Eyl 2012
10
0
Dadaş

bu ulke de erzurumlular dadaşlar oluğu surece pkk denilan vatan hainleri emellerine ulaşamaz alahın iznyile

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.