Hat seçimi

dartmol

Üye
26 Nis 2014
178
1
Hat almayı düşünüyorum şuanda türk telekom kullanıyorum 2 bir hat almayı düşünüyorum interneti bol ve fiyat bakımından iyi olan aylık 40 50 tl arası uygun bir paket önerirseniz sevinirim veya winnn almak dahamı mantıklı sizce

XbonafideX

Üye
30 Eyl 2017
232
0
Kesinlikle Turkcell Turbo Ekstra 7 GB Paketi al . Yillik abonelikle 75TL den 60TL ye iniyor 4.5G hizli bir interneti var . Haftada birde Salla Kazani Kullanirsan Sansin Varsa oradanda cikar .

Yada Turkcell GNÇ Star Paketi al yillik abonelikle 60tl 14GB interneti var

Moderatör tarafında düzenlendi:

Greendex

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
752
3
Turkcell’e niye 60-70 TL para verip 7 GB alıyorsunuz ki? Turk Telekom’da 40 TL’ye 10 GB var. Salla Kazan dediğiniz şeyden internet çıksa bile paketinizdeki internet bitmeden kullanamazsınız. Ahrıca Salla Kazan’dan 2 gb kazanacağınıza direk 10 GB almak daha mantıklı.

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Herkes Bir Kanat Takmış Uçuyor Kardeş
Vodafone Freezon Geçiş Yap
750 Dakika 5000 Sms 8 GB İnternet 29 TL + 10 TL 16 GB 1 Aylık
750 Dakika 5000 Sms 12 GB İnternet 39 TL + 10 TL 24 GB 1 Aylık
Şahsen Üstüne 10 TL Daha Koyup İnternet Bittiği Zaman Doldur Yaparsan
İnternetin 2'ye Katlanır Fakat Yine İnternet Bitmediği Taktirde İnternet Avcıları Uygulamasını Açarak Etrafındaki Bitleri Toplayıp İnternet Sahibi Olabilirsin

:) Biraz Reklama Girdi Hakkınızı Helal Edin O KAdar Memnunum :)

Belo212

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
696
0
Turkcell’e niye 60-70 TL para verip 7 GB alıyorsunuz ki? Turk Telekom’da 40 TL’ye 10 GB var. Salla Kazan dediğiniz şeyden internet çıksa bile paketinizdeki internet bitmeden kullanamazsınız. Ahrıca Salla Kazan’dan 2 gb kazanacağınıza direk 10 GB almak daha mantıklı.

Turkcell, son kullanım tarihi önce olan paketi önce kullandırıyor. Bilmeden yorum yapmayalım.
Zaten Turkcell'in çekim kapasitesi diğerlerinden daha iyi.

Greendex

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
752
3
Herkes Bir Kanat Takmış Uçuyor Kardeş
Vodafone Freezon Geçiş Yap
750 Dakika 5000 Sms 8 GB İnternet 29 TL + 10 TL 16 GB 1 Aylık
750 Dakika 5000 Sms 12 GB İnternet 39 TL + 10 TL 24 GB 1 Aylık
Şahsen Üstüne 10 TL Daha Koyup İnternet Bittiği Zaman Doldur Yaparsan
İnternetin 2'ye Katlanır Fakat Yine İnternet Bitmediği Taktirde İnternet Avcıları Uygulamasını Açarak Etrafındaki Bitleri Toplayıp İnternet Sahibi Olabilirsin

:) Biraz Reklama Girdi Hakkınızı Helal Edin O KAdar Memnunum :)

Kardeşim bilmiyorsun sanırım o internetlerin yarısı akşam yarısı sabah kullanılıyor. Bir öğrenci için sabah okul dolayısıyla çöpr gidiyor yni internet. Bunları almak yerine 39 TL’ye her zaman 10 GB sahibi olacağın tarife daha iyi.

Turkcell, son kullanım tarihi önce olan paketi önce kullandırıyor. Bilmeden yorum yapmayalım.
Zaten Turkcell'in çekim kapasitesi diğerlerinden daha iyi.

Turkcell.müşterisiydim, kendi paketim bitmeden kullanamazsın. Hem kullansan bile en fazla aylık 2 GB kazanırsın ki 60 TL’ye 9 GB almış oluyorsun. Büyü.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Belo212

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
696
0
Turkcell.müşterisiydim, kendi paketim bitmeden kullanamazsın. Hem kullansan bile en fazla aylık 2 GB kazanırsın ki 60 TL’ye 9 GB almış oluyorsun. Büyü.

Bende şuan Turkcell müşterisiyim ki bu benim dediğimi daha güncel yapar. Önce ilk biten sonra diğerlerini kullandırıyor ki daha iyi çekim gücü olması da cabası.

Novic

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
467
0
vodefone Red 10 tarifi yıllık abonelikte 49 tl oluyor avataj paket dedikleri var sağdan soldan indirim hediye vs. toplamanın yanında digitürk play ... 3 aylık netflix veriyor .... red 15 de spoti üyeliği veriyor 1 yıllık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.