Hata mesajları ve çözümleri...

CrowLeyHACK

Yeni üye
21 Şub 2016
35
0
Harika bir paylaşım olmuş. insanların cidden işine yaracağını düşünüyorum.

IYI FORUMLAR

miteet

Yeni üye
18 Şub 2012
2
0
konya
arkadaşlar kolay gelsin windows 10 üzerine kali linüx kurulumu yapıyorum ilk kurulumda uzaktan bağlantı ile bağlanıyor ancak ikinci seferde bağlanmak istediğimde bağlantı hatası veriyor silip tekrar yüklediğimde yine aynı sorunla karşılaşıyorum bunun nedeni ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz

https://hizliresim.com/wWpl0G

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.