Havaifişekli Yazi

cartman

Katılımcı Üye
28 Ara 2005
932
17
zBjk
ÖNCELİKLE 500 PİXEL GENİŞLİĞİNDE 300 PİXEL YÜKSEKLİĞİNDE BEYAZ ARKA PLANLI BİR DÖKÜMAN AÇIYORUZ.SONRA ÜZERİNE DİLEDİĞİMİZ BİR YAZI YAZIYORUZ.BU YAZIYI EDİT/TRANSFORM/ROTATE İLE AŞAĞIDAKİ GİBİ BİRAZ YANA YATIRIYORUZ.
hardwaremana1copy7ka.th.jpg
[/URL][/IMG]
SONRA YAZININ YAZILI OLDUĞU LAYERA SAĞ TIKLAYIP RASTERİZE LAYERI TIKLIYORUZ.SONRA (CTRL E)KISAYOLUYLA MERGE DOWN İLE ALT LAYERLE BİRLEŞTİRİYORUZ.DAHA SONRA BLUR/GAUSSİAN BLURU SEÇİP 5 PİXELLİK BİR BLUR UYGULUYORUZ.RESMİMİZİN AŞAĞIDAKİ GİBİ GÖZÜKMESİ GEREKİR.

DAHA SONRA FİLTER/STYLİZE YE TIKLADIKTAN SONRA İMAGE/ADJUMENTS/AUTO LEVELS UYGULUYORUZ. YAZIMIZIN AŞAĞIDAKİ GİBİ OLMASI GEREKİYOR

ŞİMDİ FİLTER/DİSTORT/POLAR COORDİNATES PENCERESİNİ AÇIP RECTANGULAR THE POLARI SEÇİP TAMAMA TIKLAYALIM
AŞAĞIDAKİ GÖRÜNTÜYÜ ELDE ETMİŞ OLMAMIZ LAZIM

BUNDAN SONRA FİLTER/STYLİZE/WİND EFEKTİNİ METHODU WİND, DİRECTİONU FROM THE RİGHT OLMAK ÜZERE UYGULUYORUZ
DAHA SONRA İMAGE/ROTATE CANVAS/90 CW Yİ UYGULUYORUZ FİLTER/STYLİZE EFEKTİNİ TEKRAR UYGULUYORUZ.FAKAT BU SEFER DİRECTİON KISMINI FROM THE LEFT OLARAK AYARLIYORUZ.BUNUN ARDINDANİMAGE/ROTATE CANVAS/90 CWW UYGULUYORUZ.RESMİMİZİN AŞAĞIDAKİ GİBİ OLMASI GEREKİYOR

ŞİMDİ FİLTER/DİSTORT/POLARCOORDİNATESE GELİP POLAR THE RECTANGULARI İŞARETLİYORUZ VE AŞAĞIDAKİ GÖRÜNTÜYÜ ELDE EDİYORUZ.

ŞİMDİ YAZIMIZI RENKLENDİRECEĞİZ.ŞİMDİ CTRL U KISAYOLU İLE HUE SATURATİONU AKTİF HALE GETİRİP RENK AYARLARIMIZI YAPALIM
VE İŞTE SONUÇ:
 

derbederkaptan

Yeni üye
29 Eki 2006
19
0
Yaw İyi Hoşta Biraz Daha Fazla açıklama Yapsan
ör:
"DAHA SONRA FİLTER/STYLİZE YE TIKLADIKTAN SONRA İMAGE/ADJUMENTS/AUTO LEVELS UYGULUYORUZ. YAZIMIZIN AŞAĞIDAKİ GİBİ OLMASI GEREKİYOR" Burada Daha Da Açıklma Yaparmısın????
Stylize Altında Bi Menü Daha Açılıyor Burdan Neyi Tıklayacağız Açıklarmısınn
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.