Havij Nasıl Kullanılır ve Full Linki

H-1-N-1-

Uzman üye
25 Tem 2010
1,950
0
İstanbul
Merhaba Arkadaşlar

Bugün Sizlere Havij nasıl kullanılır onu anlatacagım.Bunu Video olarak cekecekdim
aslında denedim ama video cekerken bi kac sorunla karşılaşdım nedense bende
bu yüzden yazılı anlatayım dedim.Anlamayan olursa video cekip yayınlayabilirim
(Sorunu hallettigim zaman)

İlk başta havijin genel bi resmine göz atalım

Anlatıma geçelim

1 -->Hedef Sitemizi Buraya Yazıp Analyze (Analiz) basıp sqj acıgı var mı diye siteyi tarayacak

2 -->Tarama Bilgilerini orda Gösteriyor

3 -->Hedef Sitemizde acık var diyelim ve 3 kısım yani Tables kısmı aktif oldu

Bu Kısımda hedef sitemizin tablolarına ulaşıyoruz.Burdan tabloları seçip

yanına tik işareti koydugumuz zaman colms diye tablesin yanına menü cıkıyor

ordada secdigimiz tabloları ac colms tıkladıgımız zaman o tablonun içindeki bilgileri
gösteriyor.

4 -->Find Admin ise hedef sitemizin admin panelini bulmaya yarıyor

5 --> Md5 ise hedef sitenin admin şifresini buldunuz ama bi bakıyorsunuz şifre
Md5 li işde bu sırada burası devreye giriyor ve Md5'inizi kırmaya yarıyor.

Genel Olarak haviji kullanmak bu kadar kolay aslında.

Zaten programı biraz kurcalarsanız neyin ne oldugunu gayet ne bir şekilde anlarsınız

Dowland Linki :

https://tik.lat/LakGe

Rar Pas: tht

İyi Forumlar

ozgungunay

Üye
5 Ağu 2012
171
0
çok güzel bir konu ama onu indirdiğimizde yüklemek nasıl oluyo havij 1.15 proyu kurunca oluyo mu bi hata alıyorum da..

ozgungunay

Üye
5 Ağu 2012
171
0
orda sadece onu kurdum direk kurunca bu yukardaki resimdeki sayfa açıldı oraya site yazıyorum analyze tıklıyorum o hatayı alıyorum anlayamadıysanız hatayı yazabilirim ne yazdığını ama saçma sapan bi yazı

H-1-N-1-

Uzman üye
25 Tem 2010
1,950
0
İstanbul
hata alman normal zaten arkadasım.Bi kere o sitede sql acıgı bulamazsın o site ücretsiz verilen bir site . Sen bence programı ögrenmek yerine sql injection nedir nasıl dır gibi dökümanları incelemen daha faydalı.

ozgungunay

Üye
5 Ağu 2012
171
0
tamam haklısın pek bi bilgim yok o konularda bu program .com ve .net li siteleri kırıyor dimi bir sorum daha var bu yolla sitedeki açığı bulup şifresini öğrendik siteye girmediğimiz takdirde bizi bulma ihtimalleri nedir?

ozgungunay

Üye
5 Ağu 2012
171
0
tamamdır çok teşekkürler rahatsızlık verdim bir de anlamadığım olursa özel mesaj atabilir miyim? soriyim de ona göre yapiyim komutanım.

By_JoKeR

Uzman üye
27 Ağu 2010
1,077
0
kardeş ben program simgesine çift tıklıyorum program birden açılıp kapanıyor sorun nedir

H-1-N-1-

Uzman üye
25 Tem 2010
1,950
0
İstanbul
Yorumlar için teşekkürler

Program acıp hemen kapanıyorsa bazen saatin altına gidiyor o program orda calısdıgı için acıdıgın program hemen kapanıyor olabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.