Havij'de Kullanıcı adı ve Parolayı bulamıyorum!

By muradQ

Üye
3 Eki 2019
157
111
canada
Merhaba haviji biliyorum fakat yabancı dilim yetersiz kaldı ingilizce değil farklı bir dilde o yuzden kullanıcı adı ve şifresini tablesden bulamıyorum yardımcı olur musunuz

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,741
404
Kainat

burdan nereden bulucam parola ve şifreyi yarım saattir arıyorum
Sanırım bu tablo aşağıya doğru gidiyor, tamamını görmeden net bir şey diyemem lakin tahmin yürütebilirim. Genelde bilgiler admin tablosunda tutulur eğer bu yoksa user/users tablosuna bakınız. Eğer bunlarda yoksa dediğim gibi tablonun hepsni görmeden net bir şey diyemem

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
335
Localhost
Merhaba;

Attığınız resime istinaden gördüğüm kadarıyla tabloların bazıları İngilizce bazıları İspanyolca. Siz yukarıdaki arkadaşların da dediği gibi tablo isimlerinde İngilizce ihtimaline karşı user, uname, password, pword, mail vb kelimeleri İspanyolca ihtimaline karşı da usuario, nombre de usuario, claive vb kelimeleri bulmaya çalışın. Olmadı tum tablolara tek tek girerek bulmaya çalışırsınız.

İyi Forumlar..

JİTEM

Uzman üye
31 May 2020
1,592
382
KATO DAĞI
Merhabalar değerli üye data hem ing hemde ispanyolca galiba bu sebepten dolayı mesela çevirerek yada hemen hemen hepsini inceleyerek bulabilirsiniz fakat nombre de usuario gibi şeyler çıkabilir bunlar büyük ihtimale şifrelidir md5 ve benzeri şifreleme türleri kullanılmış olabilir bunları bazı toollar aracılığı ile kırabilirsiniz

bazı git hub depoları ;

iyi forumlar dilerim.

By muradQ

Üye
3 Eki 2019
157
111
canada
Merhabalar değerli üye data hem ing hemde ispanyolca galiba bu sebepten dolayı mesela çevirerek yada hemen hemen hepsini inceleyerek bulabilirsiniz fakat nombre de usuario gibi şeyler çıkabilir bunlar büyük ihtimale şifrelidir md5 ve benzeri şifreleme türleri kullanılmış olabilir bunları bazı toollar aracılığı ile kırabilirsiniz

bazı git hub depoları ;

iyi forumlar dilerim.
Evet dediğiniz gibi admin ve sifreyi zorda olsa buldum fakat bilgileri data ile çektiğimde içleri boş şekilde aşağıya doğru boş kutu gidiyor dediğin gibi md5 ile kirabilir miyim

Admin/users/login kısımları varmı?
Admin user login kisimlari yok çok karışık yapmışlar hem İngilizce kelime hemde İspanyolca var zorda olsa buldum yerlerini ama bu seferde data ile çektiğim bilgilerde sonuç çıkmadı boş kutu aşağıya doğru ilerledi belki bulur diye durdurmadim ama baktım birşey çıkarmıyor durdurmak zorunda kaldım

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
Evet dediğiniz gibi admin ve sifreyi zorda olsa buldum fakat bilgileri data ile çektiğimde içleri boş şekilde aşağıya doğru boş kutu gidiyor dediğin gibi md5 ile kirabilir miyim
MD5'i kırmak için
john
hashcat
md5online.org
gibi şeyleri kullanabilirsiniz

hashcat -m 0 Desktop/hash /usr/share/wordlist/rockyou.txt --potfile-disable
john --format=raw-md5 Desktop/hash

HASH türünü öğrenmek için

Son düzenleme:

By muradQ

Üye
3 Eki 2019
157
111
canada
Merhaba;

Attığınız resime istinaden gördüğüm kadarıyla tabloların bazıları İngilizce bazıları İspanyolca. Siz yukarıdaki arkadaşların da dediği gibi tablo isimlerinde İngilizce ihtimaline karşı user, uname, password, pword, mail vb kelimeleri İspanyolca ihtimaline karşı da usuario, nombre de usuario, claive vb kelimeleri bulmaya çalışın. Olmadı tum tablolara tek tek girerek bulmaya çalışırsınız.

İyi Forumlar..

MD5'i kırmak için
john
hashcat
md5online.org
gibi şeyleri kullanabilirsiniz
Eyvallah sağolasın

Merhaba;

İyi Forumlar..
Evet dediğiniz gibi yaptım buldum ama ne kullanıcı adı ne de şifre çıktı sanırım şifreli

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.