hayatınızda en çok iz bırakan kişinin ismi...!

matrax_41

Yeni üye
21 Eyl 2006
19
0
Bende devam edeyim ilkokulda aşık olmuştum.Ona çocukluktan dolayı söyleyemedim.Ve onu hala unutamadım.Ama bütün aramalarıma karşın onu bulamadım ve hala arıyorum
Adı:Özge

sonprens_jan

Yeni üye
13 Eyl 2006
21
0
5 yıl oldu.... 4 yılını beraber gecirdim.. şimdi son bir yılı yasamamıs olmayı isterdim görüşmüyoruz.. hayatıma giren tek bayan hala onu cok sevdigimi.onun varlıgını hisseetigimdeki heycanı buraya yazamam..Ve şimdi yeniden bir seyler yapabilirmi beni kazana bilirmi bilmiyorum onu onun düşündügünden cok seviyorum.Ben bunu biliorum..... adını yazmıyorum belki karsınızdaki insanın sizi ne kadar sevdigini görmeyecek kadar körsünüzdür... biraz gayretle her seyi görebilirsiniz.. daha dün gece ögrendi 3 yıldır kullandıgım motorsikletlerin sırf o sevdigi için alıp kullandıgımı beni üzdügünde 290 km hızla giderken sadece kaza yaparsam.aceba gözümü actıgımda yanımda olurmu sorusyla kullandıgımı..Ya olmazsa diye gözümü açmaktan korkucagımııı...etrafınza iyi bakın ne diyor ne anlatmaya calışıyor karsındaki iyi dinleyin...belki bişiler anlarsınız...DEGERİNİ BİLMEK GEREK kaybetmeden sevdigini...

Evren

Yeni üye
13 Eki 2006
13
0
son prens yüreğine sağlık ama geç olmuş biraz dimi üzülme boşver artık..

stıgmata

Yeni üye
9 Ara 2006
10
0
5 yılımı verdım askere gıdecegım gun ayrıldı benden....askerde nobetteyken bana '''suan elımı baska bırı tutuyo*gozlerıme baska bırı bakıyo dedı''askerden geldım benı buldu tekrar yakınmda gezdı kandırmaya calıstı ve garıp olan yıne kandım...nısanlanacagımız gune 2 hafta kala yıne atrıldık..suan acı cekıyorum ama baska bırıyle nısanlanıyorum..en azından sevıldıgımı hıssedıyorum...ama sunu unutmayalım arkadaslar hersey unutuluyo..MEZARLIKLAR VAZGECILEMEYEN INSANLARLA DOLUDUR... EYVALLAH

oxxa48

Yeni üye
10 Kas 2006
3
0
hayatta hiçkimse vazgeçilmez değildir

ve her acı küllenir.ömrümün 6 yılını ona verdim o ne yaptı beni aldattı şimdi hala yanımda ama ben o eski ben değilim.:inv

sonprens_jan

Yeni üye
13 Eyl 2006
21
0
Her sey gelip geçiyor orda hepimiz aynı fikirdeyiz.. en azından keşkelerle dünya dönseydiii günler ve mevsimler coookk daha cabuk geçerdii...
Ama gel görki öldedikçe ölmüyor içindeki umut.. İNADINA....!

samuray64

Yeni üye
11 Eyl 2006
17
0
Sıra geldi bizeee.1.5 sene mi yedi ama ne 1.5 sene birbirimiz icin ölürdük be ama o sattı beni sattı aşkımız sattı yuzune kufur ettim neden diyeceksiniz ? sebep buraların iki delikanlısı wardır ben we oteki cocuk bizi sattı gitti ona ama bana bugun seni sewmiorum elweda dedi...ama icimde cok kucukte olsa bi umut ısıqı war bana en yakın arkadası sordu o sana yeniden dese ne derdin die cewabım suydu:Öldür beni ! adı HATİCE !

pit10_mikado

Katılımcı Üye
26 Eyl 2006
651
3
biyerlerden
benimde tam 3 senemi yedi sonra da gitti arkadasımla cıktı bana koyan ayrılması değil arkadasımla cıkması ama sonunda onlada ayrılmıs şimdi kimle bilmiyorum bilmekte istemiyorum SEHER

sanallord

Üye
5 Eyl 2006
234
2
01
yaw benımde basıma geldı.yaram varya onun için uzuldum.hoş ben haddımı çok aştımda ondan oldu.ben kım B KIMMMMMM

sanallord

Üye
5 Eyl 2006
234
2
01
yaw sende falan demedım.ben kendı açımdan baktımda ben kım B kımmmm dedım.o istanbul güzelı ben adananın bagrından zorla koparılmıs magrur delıkanlı:):)olmazsa olmuyor ne yapalım suc onlarda....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.