Hazır Banner Tasarımlarım | MascarDesign

17 Kas 2021
209
147
La Casa Design

Selamlar,​

Turk Hack Team Ailesi Ben Mascar,

Bu konumda sizlere Banner tasarlarken uğraştıran, font ile uyumlu olmayan, 'burası uzun oldu, burası kısa oldu gibi' arka plan sorunlarıyla uğraşmamanız için hazırladığım bannerları sunacağım umarım beğenirsiniz. Güzel Çalışamalarınızı Bekliyorum.​

Tasarımlar Sayfa Yapısını Yavaşlattığı İçin Resimleri hizliresim.com profilime ekliyorum. (okuyacak Moderatörüm bilginize)
HizliResim | Mascar Profile
Örn;​
mt36gtq.jpg

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.