Herkes KİŞİsel İletİsİnİ Yazsin!!!

hantala

Kıdemli Üye
20 Tem 2007
3,277
33
HER YERDEYİM VALA:D
Herkes KİŞİsel İletİsİnİ... dinlediği müziği... nickini... yazsın!!!

THE_END BİLİYOM ÇALINTI OLDU AMA:D kabullen
winamptaki unknown artist dönemi geçti:D

evet arkadaşlar herkes msndeki kişisel iletisini yazsın!!!
hem bu sayede farklı uzantılı msn alanların psikolojilerinide dökme fırsatı olur!!!isteyen nickinide koysun dinlediği müziğide !!!

ben başlıyorum
yaklaşma!!!:yaho1

MysTicKs

Adanmış Üye
18 Tem 2007
7,063
29
unuttum demek hatırlamakmıs ! ama ben unutmadım s*kıme bıle takmıyorum :D benımkı bu ;)

lord_by_hacker

Uzman üye
27 Tem 2007
1,151
14
ÖzGüRLüK
๏гtค๓ıภ ๒เttเğเ אєг๔є ๒เร ๒คşlคгıร.. tคгzı๓ıร เçภ ๏lยг şєкlเ๓เร เçภ אคşคгıร.. yazıo

SUSKUN KRAL

Katılımcı Üye
15 Eyl 2007
269
5
[c=4][c=48]ηє ραяα ηє αяαвα ηє∂є мαηιтα çσктα υмяυм∂α вυ ∂üηуα ∂υуѕυη αℓєм вöуℓє αşкı вυ αℓєм∂є кяαℓ çαяşı[/c][/c]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.