Herkese Merhaba THT Ailesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uoweme500pesos

Yeni üye
4 Ara 2021
1
1
Dönem dönem sadece ziyaretçi olarak takip ettiğim bir platform olan THT forumuna sonunda kayıt oldum.
İçerikler ve konular oldukça ilgi çekici ve dikkate değer, ben de kendimi, hacking,cracking üzerine uzmanlaştırmak isteyen birisiyim, burdan gerekli bilgileri almayı umuyorum.
Az çok html-css ve python bilgim var, ama istikrarlı bir şekilde devam edemedim bir takım sıkıntılardan dolayı derslere malesef.
Şuanki amacım, kritik bilgileri sessizce okuyup veri çekmek. Takıldığım durumlarda da çok soru sorabilirim şimdiden affola :D
Şimdiden hoşbuldum, iyi geceler, keyifli forumlar herkese.

Khanctor

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
504
205
İndex
Merhaba

Aramıza Hoş Geldiniz. Forumumuzda çeşitli konulardan anlatımlar mevcut, hepsini okuyarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bir sorunuz olduğu taktirde Yardım Merkez'ine konu açarak sormaktan çekinmeyin.

METE _HAN

Katılımcı Üye
16 Eyl 2021
895
565
root💀kali
Dönem dönem sadece ziyaretçi olarak takip ettiğim bir platform olan THT forumuna sonunda kayıt oldum.
İçerikler ve konular oldukça ilgi çekici ve dikkate değer, ben de kendimi, hacking,cracking üzerine uzmanlaştırmak isteyen birisiyim, burdan gerekli bilgileri almayı umuyorum.
Az çok html-css ve python bilgim var, ama istikrarlı bir şekilde devam edemedim bir takım sıkıntılardan dolayı derslere malesef.
Şuanki amacım, kritik bilgileri sessizce okuyup veri çekmek. Takıldığım durumlarda da çok soru sorabilirim şimdiden affola :D
Aramıza Hoşgeldin..Umarım kaliteli vakit geçirirsin :)

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,012
1,050
16
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Hoş geldin dostum ne zaman hangi konuda takılırsan çekinmeden yardım merkezinden sorabilirsin

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,146
461
TR❤AZ
Hoşgeldin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.