Herkese Merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jMrx

Yeni üye
28 Eyl 2022
4
1
selamün aleyküm forumda yeniyim bişeyler öğrenmek için katıldım kendimi geliştirmek adına. Visual Studio ve Arduino'dan anlayanlar varsa yardımcı olabilirse şimdiden çok teşekkür ederim. yardımcı olabilecek kişilere iletişim için discord veya mail bırakabilirim...

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,309
4,719
Robotik kodlama değilde diğer konularda visual studio ve c# için yazabilirsin bana.

'pump

Hunter
9 Ara 2022
1,367
2,939
Ağ Kablolarında Geziyor
Aleyküm selam hoş geldin.
"Kendimi geliştirmek" visual studio ve arduino dan bahsetmişsin sanırım siber güvenlik değil de yazılım da "kendini geliştirmek" istiyorsun.
Arduino bilgim fazla yok ama studio hakkında yardımcı olabilirim dostum.

jMrx

Yeni üye
28 Eyl 2022
4
1

Not: iletişim bilgilerinizi vermeyiniz. forum kurallarımızı okuyun
kusura bakmayın yanlışım olduysa iletişim bilgisinden kastım kişisel bilgi içermiyor. Discord veya farklı bi sesli sohbet platformundan bahsetmiştim ama yine de teşekkürler kuralları okuyayım

jMrx

Yeni üye
28 Eyl 2022
4
1
"Kendimi geliştirmek" visual studio ve arduino dan bahsetmişsin sanırım siber güvenlik değil de yazılım da "kendini geliştirmek" istiyorsun.
Arduino bilgim fazla yok ama studio hakkında yardımcı olabilirim dostum.
hoşbuldum arduino ikinci planımda zaten şuanlık visual studiodan sonra yavaştan ona girebilirim biraz kodlama öğrensem kafi benim için teşekkür ederim dm atıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.