Herkese saygıLar

djpunch

Üye
11 May 2009
51
0
aranıza yeni katıLdım bilgsyr muhendsliği 1.sınıfta okuyorum hack de şuan pek fazla yardımım olmasada C konusunda yardım isteyen arkadaşlara yardım edebilirim saygılar...

djpunch

Üye
11 May 2009
51
0
eyv kardeşim saoLasın benim aradaıgım tek bi konu var ama suana kadar net bir cewap bulamadım :) ne burda ne başka yerde cogu işe yaramıyor
turkojan ile server oluşturdum fakat resmin içine atamadım varmı bi bilgin? yardım bölümünede actm 200-300 ytl verebilrim yardım edene:)

KEZA42

Uzman üye
29 Ara 2008
1,437
0
cyberalem
hoşgeldin doğru yerdesin takıldığın durumlarda yardım bölümüne konu açabilir yada rütbelilere PM atabilirsin

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Hack I Turk Internet Platformu'na

hosgeldiniz.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.