Herkese Yeniden Merhaba!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roxafatale

Yeni üye
6 Ara 2021
1
1
Merhabalar,
Yıllar yıllar önce henüz daha ortaokuldayken farklı bir kullanıcı adı ile bu forumda yapılan paylaşımlar ile hayatımın en güzel vakitlerini geçiriyordum. Kendime ait bir oyun serverım vardı, bu serverın web sitesi için php, html, görselleri için ps, database'i için SQL, gerekli kontrol yazılımları için C# öğrenmiştim. Tabii ki forumda gezinirken ister istemez keylogger yapmayı, diğer serverlara nasıl saldıracağınızı, yazılımlarınızı antiviruslerden nasıl saklayacağınızı da öğreniyorsunuz 😈 Tüm bu hevesime rağmen ailemin gözünde bilgisayar sadece bir vakit öldürme aracıydı ve ders çalışmam gerekiyordu (hiç kısmet olmadı), zorla bilgisayardan uzaklaştırıldım. O zamandan beri forumu hiç ziyaret etmedim, şu anda farklı bir dalda mühendis olarak çalıştığım işimin/mesleğimin bana hiç heycan, tatmin, mutluluk vermediğini fark ettim, biraz düşünüp taşındıktan sonra neleri yapmaktan keyif aldığımı hatırladım VEE YENİDEN BURDAYIM!! 😊 Nerde kalmıştık?

sillyCRİMİn4l

Katılımcı Üye
21 Haz 2021
285
137
Merhabalar,
Yıllar yıllar önce henüz daha ortaokuldayken farklı bir kullanıcı adı ile bu forumda yapılan paylaşımlar ile hayatımın en güzel vakitlerini geçiriyordum. Kendime ait bir oyun serverım vardı, bu serverın web sitesi için php, html, görselleri için ps, database'i için SQL, gerekli kontrol yazılımları için C# öğrenmiştim. Tabii ki forumda gezinirken ister istemez keylogger yapmayı, diğer serverlara nasıl saldıracağınızı, yazılımlarınızı antiviruslerden nasıl saklayacağınızı da öğreniyorsunuz 😈 Tüm bu hevesime rağmen ailemin gözünde bilgisayar sadece bir vakit öldürme aracıydı ve ders çalışmam gerekiyordu (hiç kısmet olmadı), zorla bilgisayardan uzaklaştırıldım. O zamandan beri forumu hiç ziyaret etmedim, şu anda farklı bir dalda mühendis olarak çalıştığım işimin/mesleğimin bana hiç heycan, tatmin, mutluluk vermediğini fark ettim, biraz düşünüp taşındıktan sonra neleri yapmaktan keyif aldığımı hatırladım VEE YENİDEN BURDAYIM!! 😊 Nerde kalmıştık?
foruma tekrardan hoş geldin

TOZQOPARAN

Uzman üye
3 Nis 2021
1,258
678
Eski Anka Underground Tim
Merhabalar,
Merhaba, hoşgeldin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.