herkesin bilgisayarında bulunması gereken bir resim

gulsapo

Üye
24 Kas 2007
240
1
peygamberimizinkabriwn5.jpg

sami9292

Yeni üye
4 Eki 2007
19
0
konya
ya koçum sen kimle dalga geçiyon orası mevla müzesi akıllı ol.
dini içerik koyarken 1000 kere düşüncen öle koycan
sitedeki rütben bile enterese etmez.
ben konyada yaşıyorum.
Resimde mevla ile mevlananın babası var.Rivayet odur ki mevlana defin edilince babası ayağa kalkmıştır.
Saygılar hürmetler bizden.

BLaCK_FaCe

Katılımcı Üye
28 Haz 2007
303
2
trabzon
ya koçum sen kimle dalga geçiyon orası mevla müzesi akıllı ol.
dini içerik koyarken 1000 kere düşüncen öle koycan
sitedeki rütben bile enterese etmez.
ben konyada yaşıyorum.
Resimde mevla ile mevlananın babası var.Rivayet odur ki mevlana defin edilince babası ayağa kalkmıştır.
Saygılar hürmetler bizden.
1000 kere düşüncen öle koyacan konusuna katılıyorum.garip olaylar bölümünde de kabir azabı başlığı altında hiç gömülmemiş ve sadece geç bulunan ve çürümeye başlamış bir ceset gösterildi.bide bunun gibi Kuran ı yırtan kız başlığı altında balmumu heykeli gösterenler var.ve bide bunlara hemen kananlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.