Hic asik oldunuz mu ve bir gun O'nu kaybetiniz mi?

asi_kız

Uzman üye
17 Eyl 2006
1,482
28
Birlikteyken canim* askim* birtanem* dilinizden hic dusmez.O en degerli insandir sizin için.Dünyada vazgeçemediginiz tek kisi ve tek dogru O'dur(?).Ayri kaldiginiz anlarda zaman gecmek bilmez. Bulusma saatlerini iple cekerseniz.Sonrada o saatler su gibi akip gider.

Gormeden bir tek gununuz gecsin istemezsiniz. Hayatinizdan bir parcadir O.Kalbiniz yalnizca O'nun icin atar.Sanki O gidince kalbiniz gorevini yerine getirmeyecek sanirsiniz.

Sonra...

Ayrilirsiniz bir gun.Herhangi bir nedenle veya nedensiz* bir anda.Her sey bitmistir artik.

Bir sevgili olarak degil bir dost bir arkadas olarak kalma zamani gelmistir.Asla kabullenemezsiniz.Hersey bitmistir.Ask * sevgi* ona duyulan o guzel iyi hisler.
Gunler gecmek bilmez.

Bilirsiniz;

Soylemek istersiniz*diliniz bir turlu varmaz O'na soylemeye. Duymak istersiniz O'ndan* ama duyamazsiniz. Ozgurlugun tadini cikarmak adina herseyin suyu cikmistir cunku.
Eliniz telefona gider surekli.Ama geri cekersiniz.Sizi icten ice bir kurt kemirir.Ne yapiyor simdi * nerede * sagligi nasil diye dusunursunuz.Sonra o eski gunler gelir akliniza.Gezdiginiz her yerde ondan bir parca bir ani bulursunuz.

Geceleri uyku tutmaz.Hep O vardir.Calan bir muzik O'nu hatirlatir size.Sanki inadinadir o calan muzik ve tipki sizi size anlatir.Uzaktanda olsa sessizce gormek istersiniz yada sesini bir kere daha duymak.

Bazen asla görüsmek istemezsiniz.Ama aklinizdadir hep.Bazen seyrettiginiz bir film onu hatirlatir.Bazende yolda gordugunuz insanlari O'na benzetirsiniz.Tipki O'dur.O'ndan bir parca tasimaktadir.Ne kadarda O'na benzer.Hep buruktur bir tarafiniz* sızı icindedir.

Ve bir gun geriye donup bakarsiniz... O'nun yüzünü görememek sesini duyamamak zor* Baskasinin oldugunu bilmek cok daha zor... Hepsi zordur yasadikca* hepsi cok zor...

Ama zaman gelir birileri gelmis ve gitmis * ama birileri gelmis ve kalmistir artik.Her gelip giden sizde bir iz birakmistir.Kimi derin* kimi hafif.......

ekek_19

Yeni üye
24 Kas 2006
17
0
size birşey söyleyim mi hanım efendi o acıyı benden başka hiç kimse bilelez çogu insan ayrılır ama ben öyle ayrılmadım işte onu benden azrail aldı hemde daha 15 yaşındayken onun için o acıyı en iyi ben bilirimm

sonprens_jan

Yeni üye
13 Eyl 2006
21
0
size birşey söyleyim mi hanım efendi o acıyı benden başka hiç kimse bilelez çogu insan ayrılır ama ben öyle ayrılmadım işte onu benden azrail aldı hemde daha 15 yaşındayken onun için o acıyı en iyi ben bilirimm

Başın sagolsun.

Ayrılık daha beter bu benim fikrim ilk aşktan tabii ugruna her seyi yapacagın kadar gözünün döndügü bir AŞK. ve bu kişi senin aldatıyor yada nedensiz ayrılıp başka birinin kollarında görmek... ben ölmesini tercih ederdim ben onun olmadıgı dünyada zaten sadece ölücegim günü beklerim. SAKIN YANLIŞ ANLAMA DOSTUM BEN SADECE KENDİ FİKRİMİ YAZDIM.. tekrar başın sag olsun

samuray64

Yeni üye
11 Eyl 2006
17
0
acın cok buyuk be kardes ama ben sewdiqimi baskasının dusmanımın kollarında gordum buda acı ama bi gun ayagıma gelicek ve o zaman...basın sag olsunn... allah kahretsinnn

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.