Hiç Camdan(Balkondan) Aşağı Birilerinin Kafasına Su Attınız Mı?

Hiç Camdan(Balkondan) Aşağı Birilerinin Kafasına Su Attınız Mı?

• evet

Oy: 22 81.5%
  • hayır

Oy: 5 18.5%

• Kullanılan toplam oy
    27

General Darknes

Uzman üye
15 Ağu 2008
1,363
9
ohoooo kaç kere hemde bizim ew en üst kat manyaq oluyo bide aşşa inene kadar dağılıyo iyice su foşurtttt:D

DrBockel

Uzman üye
19 Ağu 2007
1,142
18
im AcaBa x))
ohoooo çook hele su bolonuyla yeminle mahalleden geçemiyorlardı geçin diye bağırıyorduk bide bizim evin arka tarafındada camlar var atıyoz bikere çatlatmıştım....:D:D

freedomK11

Uzman üye
29 Tem 2008
1,925
0
42
Istanbul
Arkadaslar Gecenlerde Uzak Dogu ya Tayland a gittim Bangkok a orda Songkarn denen bir gun var butun millet birbirini islatiyor evlerden yollardan arabaardan
aklima bu geldi :D

StyLeTurk

Katılımcı Üye
16 Ocak 2009
865
0
Hayır ßen Atmadım Ama SahiLde OtururKen Simitci Cocuklara Uyuz oLurum Denize Atması Hoşuma Gidior:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.