Hiç Yanından Birini Vurdularmı?

fatih_sultan_mehmet

Katılımcı Üye
6 Ağu 2009
846
0
ATA'mın izinden...
size bir anımı anlatıcam bir mehmetçikle konusmamız

Mehmehçik:komando er
ben roket atar nişansıcı olarak gittim şırnağa
acemi birliğinde o eğitimi gördüm
ama şırnakta sıhhıye kafayı kırınca
sıhhıye oldum
tek iğne vurmayı bilen bendim

Ben:hiç yanından birini vurdularmı

Mehmehçik:yok bizden kimse vurulmadı
ama çok kez 5-10 metre arkamızdaki diğer tim perosneli tuzaklama mayın pusu gibi şeylerle karışılaştı
o fotolar sadece komutan yokken çekildik
ben öyle durumlarla karşılaştımki o anları çekebilsekdik
fotolara bakanlar ağlayabilirdi
biz 3 gün yağmurun altında yürüdük
gitcemiz yere daha varamdık bi dere geldi önümüze yağmur durmadan yağdıgı için nehir olmuş
geçemedik dereyi
operasyon iptal dedi merkez
hadi 3 gün geri yürü dinlenmeden
hayatımız karardı bittik dükendik işte o operasyonda pusuda yedik tuzaklamayada takılan oldu
biz artık dağda arazide sağa sola bağıdıryoduk
ulan o cucukları nerdesini çıkın artık ckıkn laan fln gibi
komutan korkutan sesiz olun beyler diyebiliyordu
sonra diğer birliklerin gözünün önünde pusuya düşüşü ve senin hiçbir şey yapamaman
arazide öyle kafana göre hareket edemiyorsun
belirli patikadan ve yoldan gitmen gerek
dolayısıyla mutlak süretle emirlere ve öncüye uyman gerek
daha kelimelre çeviremediğim çok şey var
susuzlukdan bu kaya ovugunda birikmiş yosunlu suyu içtim bandana vardı boynumla onunla süsmeye çalıştım artık
ama tadı çok kötüydü kendi ülkemizde çektiğimiz çileye bak
sanki 3 dünya savaşındayız
ve pkk bir kez bile bizimle kafa kafaya çatışmadı
hep pusuya düştük

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
36
Çanakkale
onlar sinsi çakal sürüleri gibi arkadan pusuya girerler Türk milletindeki gibi Yürek yok onlarda kafa kafaya geLsinler. paşam. okuyunca tuylerım dıken dıken oLdu.

tesekkur ederım bunu paylastıgın ıcın.

|TurKs StrongLy|

Kıdemli Üye
26 Şub 2012
2,009
5
Konu Başlığı Değiştirilmiştir.

Neden : Başlık Konu İçeriğinden Bir Altıntı Yada Özet Şeklinde Kısa Cümlecikten Oluşmalıdır.

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
abimde şırnakta yaptı anlatırdı hep şerefsiz itler. elimde aktütün baskının görüntüleri var çok şerefsizce saldırıyorlar dockalarla haince kalleşçe saldırıyorlar mehmedimize!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.