HiddenEye ile Sosyal Medya Hesaplarını Ele Geçirin // Qwx

Kraltes99

Üye
1 Ocak 2019
84
0
Buraya kadar geliyorum yönlendireceği yeri yazıyorum buraya kadar hiçbir sorun yok
oX5yqo.jpg

Sonrasında ngrok serverini seçiyorum devam ediyorum ve ekran sipsiyah olarak kalıyor ve hiçbir tepki vermiyor.
Söylediğiniz komutları girmeye çalıştım fakat bunu verdi
16b73D.jpg

ArtKloys

Yeni üye
27 Şub 2019
41
0
Londra
github a üye olmak zorundamıyız? vede birşey indiriyorum açtıktan sonra dosyalar filan çıkıyor onu nasıl hallederim?

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,731
14
Buraya kadar geliyorum yönlendireceği yeri yazıyorum buraya kadar hiçbir sorun yok
oX5yqo.jpg

Sonrasında ngrok serverini seçiyorum devam ediyorum ve ekran sipsiyah olarak kalıyor ve hiçbir tepki vermiyor.
Söylediğiniz komutları girmeye çalıştım fakat bunu verdi
16b73D.jpg

Fotoğrafta ilgili komutun olmadığını göstermektedir. Onu yüklemek için; apt-get install debconf
Komutunu giriniz. Ek olarak Termux için full kurulum videosu buyrun; "https://www.youtube.com/watch?v=7pKhr9a4APU"

github a üye olmak zorundamıyız? vede birşey indiriyorum açtıktan sonra dosyalar filan çıkıyor onu nasıl hallederim?

Hayır, GitHub'a üye olmasanız dahi indirme işlemini yapabilmektesinizdir.
Konuyu iyice incelediğiniz takdirde indirme, kurulum, kullanım işlemlerini sırasıyla anlattım.

Metin Tokdemir

Yeni üye
11 Mar 2019
13
0
verdiği url güvenlik duvarına takılıyor. öncesinde ise sertifika uyarısı veriyor. yapmamız gereken başka bir şey varmı takılmaması için

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,731
14
Verdiği linklerin süresi oluyormu efendim?

Aracın yapımcısı bu konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmamamıştır. Fakat bir server içerisinde olduğundan dolayı server'a yük binmemesi adına belirli bir zaman sonrası linklerin silinmesi mantıklı bir harekettir.

Şu an instagram vs gibi siteler oluyor değil mi?

Evet, yukarı bahsettiğim tüm sosyal medya hesaplarında olmaktadır.

Yani biz bunu androidde termuxtan calistirabiliriz anladigim kadariyla degilmi ?

Evet, Termux'da da çalıştırabilirsiniz. Yapımcılar termux'a ayrı bir önem vermektedir.

Termuz PC ye Nasıl İndiriyorsunuz Acaba Yoks Sadece Android İçinmi?

Termux Android içindir. Bilgisayara yüklemek isterseniz Nox Player gibi Android Emülatör ile indirebilirsiniz. Fakat buna gerek yoktur bir sanal makine veya Windows Mağazasından bir Linux terminali indirmeniz yeterlidir.

verdiği url güvenlik duvarına takılıyor. öncesinde ise sertifika uyarısı veriyor. yapmamız gereken başka bir şey varmı takılmaması için

Yapmanız gereken başka bir durum yoktur takılmaması için. Hatta aldığınız uyarıları almamanız lazım. Başka bir tarayıcı ile tekrar dener misiniz ?

Metin Tokdemir

Yeni üye
11 Mar 2019
13
0
farklı bir tarayıcıdan denedim ama bilgisayar üzerinde kesinlikle olmuyor. sadece mobilden başarılı bir şekilde çalışıyor. comodo güvenlik duvarı kurulu bende. anında engelliyor. karşıdaki kişiye yutturmak için hiç bir şeye takılmaması lazım

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,731
14
farklı bir tarayıcıdan denedim ama bilgisayar üzerinde kesinlikle olmuyor. sadece mobilden başarılı bir şekilde çalışıyor. comodo güvenlik duvarı kurulu bende. anında engelliyor. karşıdaki kişiye yutturmak için hiç bir şeye takılmaması lazım

HTTPS olarak linkleri oluşturduğu için güvenlik duvarlarına yakalanmaması gereken bir araç aslında. Sanırsam sadece Comodo'da bu şekilde bir engelleme söz konusu. Linki paylaştığınız kişi sayısını çoğaltarak bu konuyu da biraz olsa kapatabilirsiniz. Comodo kullanan sayısı hakkında da araştırma yapabilirsiniz. Ek olarak başka bir güvenlik duvarında da test ettiniz mi ?

Şu an hiçbir şekilde link alamıyorum. Sudo ve PHP nerden kurabilirim nasıl kurabilirim? Bilgilendirebilir misiniz

sudo kurulumu için; apt-get install sudo -y.

Eğer termux kullanıyor iseniz ilgili kodları sırasıyla yazınız;
pkg install git python php curl openssh grep
pip3 install wget
git clone -b Termux-Support-Branch https://github.com/DarkSecDevelopers/HiddenEye.git
cd HiddenEye
chmod 777 HiddenEye.py
python HiddenEye.py

Nopro

Yeni üye
17 Mar 2019
2
0
Bunun sayesinde herhangi bir hesap ele geçirebiliyormuyuz ? örneğin instagram

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.