Hile Nasıl Kodlanır?

Mayhem643

Yeni üye
24 Kas 2021
2
1
Bakıyorum kimse yardım etmiyor nasıl kodlanır diye hiçbir fikrim yok size soru soracağım Java başka bir oyun diyelim oyun hilesi oradaki hile kodları minecraft içinde geçerlimi minecraft ta Java bana yardım edecek birsi varmı bu işi öğrenmek çok istiyorum ama bir kaynak yok

16 Kas 2021
106
47
root@kali:~#
dostum ilk olarak günaydın, evet bende pek çok oyunun hileli halini yaptım para,level,elmas vb.

ama java ile uğraşmadım C# ile hille yazıyorum yani unity'visual studio vb. Uygulamaların yaptığı programları.

eğer C# için hile öğrenmek istiyosan sana yardımcı olabilirim ama java ile nasıl yapacağmı bilmiyorum...

feartakva

Üye
10 Ara 2020
52
17
dostum ilk olarak günaydın, evet bende pek çok oyunun hileli halini yaptım para,level,elmas vb.

ama java ile uğraşmadım C# ile hille yazıyorum yani unity'visual studio vb. Uygulamaların yaptığı programları.

eğer C# için hile öğrenmek istiyosan sana yardımcı olabilirim ama java ile nasıl yapacağmı bilmiyorum...

python nesne algılama ile hile yazılabilinir mi acaba

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Öncelikle oyun hangi dilde yazıldıysa o dilde hile kodlamanız en iyisi olacaktır. Fakat bu demek değil ki diğer dillerde de hile kodlanamaz. Tabii ki yapılabilir. En basit olarak esp vs değilde cheat engineden kalıcı pointer bulup bunu c# c++ vb.net java gibi dillerden pointerın değerini değiştirerek basit para vs hilesi kodlayabilirsiniz.

TheR00tz

Yeni üye
24 Kas 2021
27
14
Bir Oyun Hilesi Yapımı İçin

Programlar : Cheat Engine - Visual Studio 2019

Gerekenler : ReadWritingMemory.vb (İnternet Üzerinden Bulabilirsiniz !)

- Kodlar -
Burdan Paylaşmam Sakıncalı
YouTubeden Kodlarını Bulabilirsin
Hile Yapımının Temeli Bu Şekilde !!

- GuarBey -
THT

B

Bilinmeyen173628

Ziyaretçi

Merhaba bana bu konuda yardımcı olabilirmisin

N

neptune_lfmo

Ziyaretçi
Bir Oyun Hilesi Yapımı İçin

Programlar : Cheat Engine - Visual Studio 2019

Gerekenler : ReadWritingMemory.vb (İnternet Üzerinden Bulabilirsiniz !)

- Kodlar -
Burdan Paylaşmam Sakıncalı
YouTubeden Kodlarını Bulabilirsin
Hile Yapımının Temeli Bu Şekilde !!

- GuarBey -
THT
OpenProcess() = Process açar hafıza yazmak veya okumak için önceden yapman gerekir bir Handle değeri döndürür bu değer yazma ve okumanın ilk parametresi olur o olmassa yazmaz veya okumaz
ReadProcessMemory() Hafıza okur
WriteProcessMemory() Hafızaya yazar

Ayrıca unutmayın bunlar çok basic başlangıç yani babaannemin yaptığı anticheatde bile takılırlar (Kernel32 kullanıyorlar) bildiğim kadarıyla kendi driverınla birleştirirsen Valo , Easy , BattleEye için yeterli oluyor hile açabiliyorsun ama tavsiyem spooferın yoksa hiç bulaşma

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.