Hız aşırtma efsanesi Shamino, EVGA'dan Asus'a geçti

Agemon

Kadim Üye
22 Ocak 2010
6,477
0
shaminoasus_dh_fx57.jpg


Hız aşırtma dünyasının saygın isimlerinden Peter Tan "Shamino", Asus'un mühendislik ekibine dahil oldu. Foxconn'da Quantum Force serisi anakartlardan sorumlu olan ve son olarak EVGA'nın mühendislik takımında Classified serisi yüksek performanslı anakartları geliştiren ekibe danışmanlık yapan Shamino'nun, Asus'daki yeni görevine başladığı bildiriliyor.

Shamino'yu kadrosuna katarak yüksek performans segmentindeki hız aşırtma odaklı anakartlara verdiği önemi gözler önüne seren Asus, Intel X68 ve AMD 990FX çipsetleri için kendi sınıfında hız aşırtma yetenekleri en yüksek, tasarım anlamında en agresif modellere imza atmayı amaçlıyor.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.