Hotmail Hesap Açmak

Marine Engineer

Yeni üye
5 Ocak 2016
5
0
İyi forumlar, 3 gündür hotmail almada problem yaşıyorum. Normalde günde rahatça 100 kadar alabilirken şimdi 1 tane bile alamıyorum. Telefonla bile 3ten sonra mail vermiyor. Aynı problemi yaşayan var mı veya bir çözüm yolu söyleyebilecek bir arkadaş var mı?
 

deragless

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
660
0
Kardeşim Artık Eskisi Gibi Değil Ip Başına Günde Sadece BirKez Hesap Açabiliyorsun Bugün Açtıysan Yarına Kadar Beklemen Gerek Bu Yöntemi Sahte Hesap Açmasınlar Diye yaptılar
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.