Hp dlaptopa format nasıl atabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PoisonScorpion

Uzman üye
15 Eki 2011
1,382
0
İstanbul
PoisonScorpion

000000000026 :''Bios ayarlarını incele , tam olarak sorunun nedir yoksa format atmayımı bilmiyorsun biraz daha açıklayıcı bir Cümle oluştur ve tekrar yenile konunu.. o zaman ayrıntılı yardımcı olurum''

//PoisonScorpion

NiqhTLiFe

Uzman üye
10 Şub 2010
1,024
0
Aydın
PoisonScorpion hani laptoplarda bios ayarlarında achi ve ide var xp kurarken 1 ini win7 kurarken dıgerını secıyoduk galiba tam bilgim yok ama :D bende benım pc 1 kere xp kurdum bıdahada kuramadım :D

hazır konu varken Nasıl kurucam xp yi önyükleme başlamıyo örnk achi deyken önyükleme baslıyo ama mavi ekran hatası verıo ide de boot başlamıo achi-ide örnek verdim hatırlamıyorum ne yaptıgımı !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.