HP, ENVY17 Leap Motion Special Edition modelini tanıttı

prototyqe

Kadim Üye
7 Kas 2011
5,207
0
Chicago İL
HP_envy_17-630x535.jpg


El hareketlerinizi hisseden dünyanın ilk dizüstü bilgisayarı: HP ENVY17 Leap Motion Special Edition
Yeni nesil form faktörleri, çoklu işletim sistemleri ve bulut tabanlı öneriler, müşterilere değer katmanın yanı sıra daha sezgisel ve eğlenceli müşteri deneyimi sunuyor.​
HP yeni ürün ve çözümlerinden oluşan “dinamik tatil portföyünü” duyurdu. Duyurulan ürün ve çözümler arasında Leap Motion teknolojisi ile entegre dünyanın ilk dizüstü bilgisayarı ve dördüncü nesil Intel Core işlemcisini kullanan ikisi bir arada ayrılabilir Ultrabook yer alıyor. Ayrıca yeni servisler ve çözümler de dahil olmak üzere son moda tüketici bilgisayarları, tabletler ve hizmetler kullanıcıların kişisel bilgilerini daha iyi yönetmelerine destek olmak üzere HP tarafından piyasaya sunuluyor.
“Müşterilerimiz çalışma ve eğlenme şekillerine uyan çözümlere ihtiyaç duyuyor” diyen HP EMEA Baskı ve Kişisel Sistemler Grubu Tüketici Ürünleri Direktörü Louis Perrin, “ Dünyada ilk niteliği taşıyan dört tanıtımı kapsayan duyuru, HP’nin yeni nesil bilgisayar deneyimini nasıl yenilediğini ve tanımladığını ortaya koyarken müşterilerin ihtiyaç duydukları üretkenliği ve istedikleri eğlence anlayışını da beraberinde getiriyor.”
HP_spectre_x2-630x630.jpg

Sektöre öncülük eden yenilik
  • Dizüstü bilgisayar ve tableti bir araya getiren HP Spectre13 x2, fansız olarak çalışan ve Intel dördüncü nesil işlemcisini taşıyan, ayrılabilen bir Ultrabook. Tablet sessizliği, Beats Audio, yüksek çözünürlüklü (HD) 1080 ekran ince tasarımıyla bu ikisi bir arada Ultrabook üretkenlik ve taşınabilirlikten ödün vermeden esneklik sunuyor.
  • İlk kez HP Spectre13 Ultrabook ile kullanılabilir hale gelen HP Control Zone izleme yastığı, dokunmatik yastığın soluna ve sağına ek bir bölüm ekleyerek zenginleştirilmiş bir Windows 8 deneyimini mümkün kılıyor. HP Control Zone’u kullanan müşteriler sadece ellerini yerleştirdikleri destek üzerinden doğrudan doğruya Charms, döndür ve yakala ve/veya Windows 8’in modern kullanıcı arayüzü özelliklerine kolayca erişebiliyor
  • HP ENVY17 Leap Motion Special Edition (SE), dünyanın Leap Motion teknolojisiyle entegre edilen ilk dizüstü bilgisayarı. Kolay navigasyon için henüz havadayken doğal el ve parmak hareketlerini hisseden ve oyunlar, modellemeler, ve sunumları hayata geçirmek için parmak ucu hassasiyeti sunan bu yenilikçi bilgisayar ile HP insanların teknolojiyle bağlantılarını şekillendiriyor. Çapraz 44cm (17.3 inçlik) opsiyonel full HD canlı ekran ile filmler ve videolar keskin ve net. En son çıkan Intel işlemciler ve NVIDIA grafikler de daha hızlı ve daha hızlı tepki veren bir deneyim sunuyor.
  • Geçtiğimiz hafta duyurulan HP Chromebook14, dünyanın Intel dördüncü nesil işlemcisini kullanan ilk Chromebook’u son moda renk seçenekleriyle birlikte geliyor.
Yeni Nesil Form Faktörleri
Farklı ihtiyaçları karşılamak için fonksiyonel form faktörleri ortaya koyan HP’nin en son çok çıkan ve ayrılabilen cihazları PC’den tablete, tabletten PC’ye dönüşebiliyor. Dayanıklı, mıknatısla desteklenen menteşeler, altta ve tablette olmak üzere ikili pil, güçlü işlemciler ve renkli görünüm seçenekleriyle bu yeni ayrılabilen cihazlar dönüm noktası niteliğinde bilgisayar deneyimi sunuyor.
Nefes kesen performans ile birleşen ince yapılı özelliği ile HP Spectre13 Ultrabook 1474 gram ağırlığında ve sadece 13.4 mm genişliğindeki dokuz saatlik pil ömrüne kadar durabilen boyutuyla 33.7cm’lik (13.3 inçlik) full HD dokunmatik ekran ve Intel dördüncü nesil Core i5 performansı sunuyor.
Cihazlarını kişisel stillerinden taviz vermeden dizüstü bilgisayardan tablete kolayca dönüştürmek isteyen kullanıcılar HP Pavilion11 x2’yi kullanabilirler. Işıltılı siyah renk seçeneğine sahip olan Pavilion11 x2, ikili Full HD webcam özelliğiyle kullanıcıların 29.4cm (11.6 inçlik) diyagonal ekranda video yaratmalarına olanak sağlıyor.

Tablet portföyü genişliyor
Çoklu işletim sistemi ve form faktörleri sunan HP, müşterilerin kendilerine en uygun olan tablet deneyimini seçebilmeleri için tablet portföyünü okul tatillerini de gözetecek şekilde çeşitlendirdi.
Tatil sezonu için gelen Slate7 Plus çeşitlilik ve değerin yanı sıra gözalıcı gri rengiyle yepyeni bir kimlik sunuyor. Küçük ve mobil Android tablet daha hızlı cevap veren oyun, benzersiz müzik ve video akışı, canlı ve zengin renkli görüntüler için 17.7cm (7 inçlik) HD ekran ve ikili kamera için NVIDIA’dan gücünü alıyor.
Eğer performans ve stil arıyorsanız, HP Slate8 Pro’yu seçin. Keskin çözünürlükten, hızlı ve içerisine alan web tarayıcısı, oyunlar için enfes grafikler ve pürüzsüz HD video oynatmadan keyif alın. Dört çekirdekli NVIDIA Tegra 4 işlemci ve 4:3 görüntü oranına sahip olan bu yüksek performanslı diyagonal 20.3cm’lik (8 inç) ekranlı tablet canlı renkler ve parıldayan resim kalitesine ortaya koyuyor. Bu yüksek performanslı tablet içerik üretmek ve yönetmek için Kingsoft Office, HP File Manager, HP ePrint, Skype ve HP Connected Photo’yu beraberinde getiriyor.
HP Slate7 HD ve opsiyonel 3G+ bağlantısına sahip olan HP Slate10 HD ile bir kafeden ofisteki koltuğunuza kadar bağlantıda kalın. HP DataPass ile belirli ülkelerdeki müşteriler Wi-Fi’nin de ötesinde bağlantıda kalabiliyorlar. Google Play, Beats Audio’dan çıkan yenilikçi ses, HD ekranı ve iki kamerasıyla bu Android tabanlı tabletler HP DataPass sayesinde video izlemek, webde gezinmek ve her yerde, her zaman bağlantıda kalmak için harika son derece ideal.
HP Omni10 tablet Intel Atom Z3000 işlemcisi ve Windows 8.1 ile hem iş hem de oyun için güçlü performans sunuyor. Microsoft Windows Office 2013 ile birlikte gelen HP Omni10 dokuz saate kadar pil ömrü ve yan yana görüntüleme uygulaması sunarken en meşgul iş saatlerinde bile ayakta kalabiliyor.

Kaynak
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.