HTC Flyer Honeycomb güncellemesi internete sızdı

MühüR

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
2,769
0
9-2-2011htcflyer.jpgTayvanlı elektronik cihaz üreticisi HTC Titan ve Radar adlı iki yeni üst seviye Windows Phone Mango akıllı telefonlarını IFA 2011 fuarında, 10 inçlik yeni Honeycomb tableti HTC Puccini'yi ise daha önce tanıtmıştı. Bu yeniliklerin arasında HTC ilk tableti olan Flyer’a da söz verdiği Honeycomb güncellemesini yayınlamak için hazırlıklarına devam ediyor.


7 inç 1024 x 600 çoklu dokunmatik kapasitif ekran, 1.5 GHz Qualcomm Snapdragon tek çekirdekli işlemci, 1GB DDR2 RAM, 16GB/32GB kapasite, microUSB, 3G, WiFi, Bluetooth 3.0, GPS, 720p kayıt/1080p oynatma desteği, HTC Sense, 1.3MP ön, 5MP flaşlı arka kamera özelliklerine sahip HTC Flyer Android 2.3 işletim sistemi ile satışa sunulmuş ancak Honeycomb sürümüne güncelleneceğinin sözü verilmişti.


Honeycomb güncellemesinin ne zaman yayınlanacağı hakkında kesin bir bilgi yok. Ancak MoDaCo sitesinden Paul O'Brien adlı geliştirici güncellemenin beta sürümünü çoktan internette paylaştı bile.


O'Brien sürümü nasıl elde ettiğini açıklamıyor ancak erken beta sürümü olduğunu belirtiyor. O'Brien, cihazını kurcalamaya meraklı Flyer kullanıcıları için güncellemeyi ROM haline getirerek yüklemeye hazır bir şekilde indirmeye sunmuş durumda.


O'Brien özellikle ROM'un henüz denenmediğini şimdilik sadece geliştiriciler tarafından kurularak geri dönüşlerin paylaşılmasını istiyor.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.