Programlama dili öğrenmek istiyorum kurs önerebilecek var mı?

1m6

Üye
28 Ağu 2021
73
17
21
Dostlar selamlar ben bu sene endüstri mühendisliği hazırlık okuyacağım fakat işe girerken yazılım bilmemin faydalı olduğunu düşünüp HTML CSS birazda JAVASCRİPT ve PYTHON öğrendim fakat bu kursları youtube den bulduğumdan herhangi bir sertifika sahibi olamadım bunun içinde UDEMY den ders almayı düşünüyordum sizce UDEMY veya herhangi bir platfomun sertifikaları geçerli midir ? Ve eğer geçerliyse hem de benim için tekrar olması adına önerebileceğiniz kurslar var mıdır ?
Okuduğunun için teşekkürler .

19 May 2020
238
84
Dostlar selamlar ben bu sene endüstri mühendisliği hazırlık okuyacağım fakat işe girerken yazılım bilmemin faydalı olduğunu düşünüp HTML CSS birazda JAVASCRİPT ve PYTHON öğrendim fakat bu kursları youtube den bulduğumdan herhangi bir sertifika sahibi olamadım bunun içinde UDEMY den ders almayı düşünüyordum sizce UDEMY veya herhangi bir platfomun sertifikaları geçerli midir ? Ve eğer geçerliyse hem de benim için tekrar olması adına önerebileceğiniz kurslar var mıdır ?
Okuduğunun için teşekkürler .
html css için bir sertifika olayı yok, varsada genel anlamda web tasarıma giriyordur. basit diller zaten. piyasada boş beleş sertifika dağıtan bir sürü site, kurum mevcut. alacaksan da standart olarak kabul edilen sertifikaları araştır Bilişim Sektöründeki En Değerli Sertifikalar. Sertifikanın avantajları ayrıca bu dillere ihtiyacın olacağını sanmıyorum, bir dil öğreneceksen java öğren.

1m6

Üye
28 Ağu 2021
73
17
21
html css için bir sertifika olayı yok, varsada genel anlamda web tasarıma giriyordur. basit diller zaten. piyasada boş beleş sertifika dağıtan bir sürü site, kurum mevcut. alacaksan da standart olarak kabul edilen sertifikaları araştır Bilişim Sektöründeki En Değerli Sertifikalar. Sertifikanın avantajları ayrıca bu dillere ihtiyacın olacağını sanmıyorum, bir dil öğreneceksen java öğren.
Teşekkürler cevap için bir şey daha sorucağım sizce katılım sertifikaları işe yarar mı ?

19 May 2020
238
84
Teşekkürler cevap için bir şey daha sorucağım sizce katılım sertifikaları işe yarar mı ?
en kötü olasılıkla kişisel gelişim göstermek için caba gösterdiğin anlamına gelir. öyle öğrendim demekle olan işler değil bunlar, pratik yapman somut işler koyman lazım ortaya. yoksa ne öğrendiklerinin bi anlamı olur ne de öğrendiklerin aklında kalır.

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,983
1,078
Kayseri
Merhabalar,

dediğiniz diller için özel bir sertifikalar maaleseft bulunmuyor. Ama internete web tasarım sertifikaları nasıl alınır diye aratırsanız sonuç bullabillirsiniz. Ayrıca hem katılımda hemde gelecekte yapacağınız iş basvurularında avantaj sağlamakta.

İyi günler dilerim.

vEveryone

Üye
27 Kas 2020
208
77
Almanya
Yazılım kursu olarak "Udemy" önerebileceğim bir platform. Ben şuanda yaklaşık 7 dil biliyorum bu dilleri kursdan değil de farklı farklı web sitelerden farklı kaynaklar bularak araştırarak öğrendim. Kurs alırsan rahat olursun istediğini öğrenebilirsin ama bana sorarsan kendi başına araştırmalar yaparak farklı kaynaklardan öğren. (y)

1m6

Üye
28 Ağu 2021
73
17
21
Merhabalar,

dediğiniz diller için özel bir sertifikalar maaleseft bulunmuyor. Ama internete web tasarım sertifikaları nasıl alınır diye aratırsanız sonuç bullabillirsiniz. Ayrıca hem katılımda hemde gelecekte yapacağınız iş basvurularında avantaj sağlamakta.

İyi günler dilerim.
Çok teşekkürler ben de iyi günler dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.