html nedir ne işe yarar nasıl kullanılır //detaylı anlatım //SherLock1

bu makale size yardımcı oldu mu ?

• Kullanılan toplam oy
    142

MrRobots

Yeni üye
4 Eki 2015
10
0
DreamWeaver Gibi program Varken Hmtl Öğrenmen Cokda önemli Değil Gibi Geldi bilmiyorum Bende Yeni Başladım webtasarıma DreamWeaver dan Kodsuz Site Tasarlıyorum Ama Dinamiklik Katmak için Php Şart Gibi Geldi Bana o yüzden Html Yerine Hem DreamWeaver Hemde Php Öğreniyorum daha Sonra javaSkrip cs++ Gibi dillere(dil Yada Program Tam emin Değilim Şuan.) Gecicem ondan Sonra önüme Gelen Program Yada Dİlleri :)

Szturhan

Üye
21 Şub 2016
54
0
Sayende kod yazmada unuttklarımı yeniden
hatırlama fırsatı buldum detaylı anlatımn icin cok
tsk ederim kardesim.
Sz1907

izX

Üye
20 Ağu 2017
65
0
Yerin Dibi
anlamadığım tek bır şey var ben html body head yazmıyıncada html kodları yıne çalışıyo ??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.