Html öğrenme konusunda ilerliyorum

SusKalbim21

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
628
0
Amacım sadece ve sadece website hackleme veya web tasarımı yapma. Kendime hedef koymadan ilerlemek istemiyorum. Html diliyle iyi işler başarabilirmiyim? Başarırsam devam ediyim zamanım boşa gitmesin :)
 

berkealp55

Üye
19 Ağu 2017
108
0
24
Samsun
HTML ile tek başına pek birşey yapamazsın. HTML çok kolay öğrenilir. Biryerlere varmak istiyorsan bunun yanında CSS öğrenmen lazım. Eğer dinamik websiteleri yapmak istiyorsan öğrenecekler listesine PHP dilini de ekle.

- Y.Ü.K Üyesi
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.