Html ve css kodlama

UZAY 52

Üye
14 Ağu 2021
175
31
15
Selam
Html ve css kodlama ya yeni başladım
Yardım edermisiniz. Hangi program kullanmalıyım ve kodları detaylı şekilde anlatırsanız sevinirim
 

'Börteçine

Kıdemli Moderatör
25 Şub 2016
6,532
75
merhaba

kodlama için adobe dreamweaver programını kullanabilirsiniz eğitimlerde bir youtube kanalı seçin kendinize konuları oradan takip edin her konu üzerinde durun kanal dışında o konuda başka örnekler yapın kafanıza iyi oturduğu zaman diğer konuya geçin
 

Alycholic

Katılımcı Üye
20 Tem 2021
303
68
22
Selam
Html ve css kodlama ya yeni başladım
Yardım edermisiniz. Hangi program kullanmalıyım ve kodları detaylı şekilde anlatırsanız sevinirim
program kullanmak gerekmez. Sadece editörler var kod yazmanı kolaylaştıran , onları kullana bilirsin. Tavsiyye ettiklerim :
1) Brackets
2) Sublime Text 3
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.