Hükümet sözcüsünden malumun ilanı...Bir kaç mehmet öldü diye meclis toplanmaz..

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
68
Teşkilat
Hüseyin Çelik: Birkaç Mehmet öldü diye meclis toplanmaz. (Habertürk - Canlı Yayın) - YouTube

BİR KAÇ MEHMET ÖLDÜ DİYE MECLİS OLAĞANÜSTÜ TOPLANMAZ...

Bu sözler Milli Eğitim Bakanı hüseyin çelik' e ait.. "bakan" iktidar partisi sözcüsü. Parti sözcüsü, parti adına açıklamalar yapmakla yükümlüdür, bu sebepten dolayı ağzından çıkanlara partideki herkesten iki kat daha fazla değerlidir..Kendileri bu beyanı yapmakta sakınca görmemişlerdir.apo itine ''sayın'', Aziz Şehitlerimize ''kelle'' diyen zihniyetten fazlasını beklemek ahmaklık olur zaten..Neyse daha fazla gürültü yapmayayım Türkler uyuyor.............

Edit: Akrabasının terör örgütü üyesi olduğu” iddiası üzerine, açıklama yapan hüsyein çelik “Benim amcamın oğlu olduğu ifade edilen selahattin çelik, babamın anne tarafından üvey amcasının oğludur, adı geçeni çocukluk yıllarından beri görmedim” dedi.Yerseniz.. Dip not olarak ekleyeyim dedim..Haa o terörist akraba, Mehmetçiklerimizin son operasyonlarından birinde geberdi..

Son düzenleme:

xxxHUNTERxxx

Katılımcı Üye
15 Tem 2012
941
0
[ Gökyüzü ]
Forumda siyaset yapmak yasak ama Bunlar Vatanı Bile Satar Arkadaş , Gerekirse Yaralı olduğunda bile toplanacak senin keyfinimi beklicekti bu Millet , :mad:

mhmtdmrl03

Uzman üye
26 Ağu 2010
1,684
0
Hatay
Hüseyin Çelik: Birkaç Mehmet öldü diye meclis toplanmaz. (Habertürk - Canlı Yayın) - YouTube

BİR KAÇ MEHMET ÖLDÜ DİYE MECLİS OLAĞANÜSTÜ TOPLANMAZ...

Bu sözler Milli Eğitim Bakanı hüseyin çelik' e ait.. "bakan" iktidar partisi sözcüsü. Parti sözcüsü, parti adına açıklamalar yapmakla yükümlüdür, bu sebepten dolayı ağzından çıkanlara partideki herkesten iki kat daha fazla değerlidir..Kendileri bu beyanı yapmakta sakınca görmemişlerdir.apo itine ''sayın'', Aziz Şehitlerimize ''kelle'' diyen zihniyetten fazlasını beklemek ahmaklık olur zaten..Neyse daha fazla gürültü yapmayayım Türkler uyuyor.............

Edit: Akrabasının terör örgütü üyesi olduğu� iddiası üzerine, açıklama yapan hüsyein çelik �Benim amcamın oğlu olduğu ifade edilen selahattin çelik, babamın anne tarafından üvey amcasının oğludur, adı geçeni çocukluk yıllarından beri görmedim� dedi.Yerseniz.. Dip not olarak ekleyeyim dedim..Haa o terörist akraba, Mehmetçiklerimizin son operasyonlarından birinde geberdi..

Eski Milli Eğitim Bakanı diye düzeltirsen daha iyi olur.. Alıştık artık. Siyaset yapmak yasakta olmuyor oyle.. Yılmaz Özdil'in bugunkü yazısını okuyun bununla ilgili..

ali0707

Katılımcı Üye
2 Ağu 2008
706
0
söyleyiş tarzı kabaca olmuş ama öyle yani meclisi toplasan ne olacak ?? ne olacak yani çözümmü buluyolar sanki , boş gürültü olacak gündemi meşgül edecek. pkk nın sözde güçlü olduğu , isterlerse meclisi bile toplattırabildiklerini gösterecek. tamma hani faydası olcaksa toplansın da faydası olmıyacakki , boş boş lkonuşacaklar ..

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
68
Teşkilat
söyleyiş tarzı kabaca olmuş ama öyle yani meclisi toplasan ne olacak ?? ne olacak yani çözümmü buluyolar sanki , boş gürültü olacak gündemi meşgül edecek. pkk nın sözde güçlü olduğu , isterlerse meclisi bile toplattırabildiklerini gösterecek. tamma hani faydası olcaksa toplansın da faydası olmıyacakki , boş boş lkonuşacaklar ..

Peki meclis ne için var ?

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
saten meclis e birbirlerine hakaret etmek için toplanıyolar.Birbirlerini yemekden başka bir şey yapdıkları yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.