HyperSnap-DX 6.50.03 + Crack

mecnun_bey

Uzman üye
24 Haz 2007
1,720
0
Karadeniz
2sbanlx.jpg

HyperSnap-DX, bilgisayarınızdan dilediğiniz anda (oyun esnasında ya da Windows masaüstünde) ekran görüntülerini kayıt almanıza imkan veren bir resim yakalama aracıdır.

3D oyunlarda ya da video izlenirken de çekim yapabilen yazılımla görüntüyü hafızaya alabilmek için yapmanız gereken tek şey klavyenizdeki Print Screen butonuna basmak ve yazılımın menü çubuğuna girerek 'Yapıştır'ı seçmek.

Bilgisayarlarında her an görüntü yakalamak isteyen kullanıcıların denemesi gereken bir yazılım. Crack mevcuttur.

Boyut: 6,31 MB

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.