içeri bakın çok önemlii

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

notic

Yeni üye
9 Eki 2007
2
0
arkadaşlar ben windows xp kullanıyom sorunum şu herhangi bir dosyaya sağ tıklayınca windows hata veriyor explorer kapanıyor (iexplorer değil windows) yardım edebilrmisiniz
 

THE_MILLER

Katılımcı Üye
8 Ocak 2007
461
21
83
Italy // Roma
Ne formatı ....!

Bu çözüm olmamalı ....

Windows xp cdni cd-rom'a tak....

başlat çalıştıra

sfc/ scannow

bunu yaz entera bas onarımın bitmesini bekle reset at....

Saygılar
 

.::HectorTruva::.

Yeni üye
25 Tem 2009
18
0
Hayrı arkadaşlar aynı sorunu bende yaklaşık 1 yıl önce yaşadım sorun öle çözül mezz legal xpyi kuracaksın ve sorun kalmayacak snn xp sahta yakalanmışsın :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.