İFPSoptimizer / kaynak kodlarını paylaşıyorum l 2015'de yaptığım tüm çalışmaları paylaşıyorum

JustWach35

Üye
29 Tem 2017
160
0
İzmir
Merhabalar,

2015'de çalışmaya başladığım bilgisayar için, bilgisayarı interneti optimize eden bir çalışma yapmıştım.
Visual basic ve C# dili ile programı devam ettirmek isteyenler için çalışmamı paylaşıyorum, herhangi bir şekilde geliştirmeye devam edebilirsiniz, program'da görünen çoğu özellik aktif sorunsuz çalışmakda. Gerekse görseli düzenleyerek daha güzel bir görüntü paylaşıp özellikler daha çok eklenebilir.

İndirme linkleri
(Emeğimin karşılığı olarak kısalttım teşekkürlerinizi sunarım)

DosyaUpload
Dosya.Co

Virüstotal
Virüstotal 2

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.