IK Multimedia MODO DRUM v1.1.1 macOS

RageUnseen

Kıdemli Moderatör
29 Ağu 2015
6,760
50
İstanbul
IK-Multimedia-MODO-DRUM-v1.0.0-1.jpg


Hakkında


Davul izlerine yepyeni bir hayat verin
MODO DRUM, IK’nın ilk fiziksel modelleme davul sanal aracıdır. Modal sentez ve gelişmiş örneklemenin güçlü bir kombinasyonunu kullanan MODO DRUM, şimdiye kadarki en derinden özelleştirilebilir sanal davul kitlerini size sunar.

Ödüllü MODO BASS yazılımımız gibi, MODO DRUM da daha önce hiç hayal etmediğiniz her ayrıntı üzerinde kontrol seviyesi ile müziğiniz için inanılmaz derecede gerçekçi ve otantik parçalar sunuyor. Hayalinizdeki bateri izlerini, kitinizdeki her baterideki her bir parametreye, boyut ve gerginliğe, malzemeye ve oyun stiline ve daha pek çok şeye erişebilecek şekilde oluşturun.
MODO DRUM‘un yenilikçi mod sentezi teknolojisi, gerçekçi, doğal ve özelleştirilebilir davul izlerinde yeni bir standart için geleneksel davul örnek kitaplıklarının sınırlamalarını paramparça eder.


Özellikleri


Göze çarpan çığır açan gerçek zamanlı modal sentez teknolojisi

10 ikonik davul kiti, müziğin her stilini ve türünü kapsıyor

Anında sesin her unsurunu ayarlama

Tüm davul çalma hareketini kontrol et – kit, oyun stili, çubuklar, oda ve FX

Birçok farklı stilde 1400’den fazla kanal

Ekran Görüntüleri


İndirme Linkleri


Turbobit 7.49 GB .zip
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.