İlk hacklenme anınız

vatansevdalısı12

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
310
115

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
En son hacklenme anımıda anlatıyım 2020de hacking programları indiriyorum darkcomet hakops vb o zaman hacklenmiştim Sürekli bir crack peşindeyim o zamanlarda başka hesabım varda öyle THTde takılıyordum o hesabın şifresini unutmuştum şimdi bu hesaptayım

25 Tem 2021
136
30
404 not found
sene 2012 2013 civarı ben ten oyunları çok seviyorum ve popüler yani az buz birşey değil 2-3 oyun oynadım canım sıkıldı sonra tam olarak bunu yazdım ben 10 şimşek hız diye sonra yazdıktan sonra web siteye gittim ama habersizce oynuyorum oyun bittikten sonra tarayıcıdan çıktım ana ekran komple mitin verilerini çaldığınız ve açtığınız zararlardan dolayı 20000 tl para ödemek zorundasınız dediler sonra bizde polise gittik polıs abı kalem verdı ama odum biryere karıştı JSJSJJSJKSSKSK

Wracker

Üye
18 Haz 2021
231
50
New York
sene 2012 2013 civarı ben ten oyunları çok seviyorum ve popüler yani az buz birşey değil 2-3 oyun oynadım canım sıkıldı sonra tam olarak bunu yazdım ben 10 şimşek hız diye sonra yazdıktan sonra web siteye gittim ama habersizce oynuyorum oyun bittikten sonra tarayıcıdan çıktım ana ekran komple mitin verilerini çaldığınız ve açtığınız zararlardan dolayı 20000 tl para ödemek zorundasınız dediler sonra bizde polise gittik polıs abı kalem verdı ama odum biryere karıştı JSJSJJSJKSSKSK
para falan girmedi yani dimi Sjsj , lan polise nie gittin sj

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
İlk hacklenme anınız ne merak ettim :D
Birtane colombialı adam vardı instagramını hackledim 21,5 k idi bu adam yeni bir hesap açıp yazdı bana dedi sana 90 k tiktok vereyim hesabımı geri ver tabi ben yazdiklarini google çeviriden anlıyorum :ROFLMAO: Neyse tamam olur dedim ama ilk tiktok hesabı dedim adam verdi hesabı ama ben vermedim sonra adam pes etti ama bana dedeiki colombiyadan ne kadar hesap hacklediysen hepsini bana ver ben sana para vereyim dedim oiş nasıl olucakmiş binomo üzerinden parayı aktarıcam dedi tabi ben yermiyim yani şimdi ordan aktarmasa direk adıma aktars tc min onda olması gerekiyor hayır dedim baya bi peşimden koştuda bu aralar kaybolmuş ( nasıl hackledin diyosanız phishing taktiği ile )

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
Birtane colombialı adam vardı instagramını hackledim 21,5 k idi bu adam yeni bir hesap açıp yazdı bana dedi sana 90 k tiktok vereyim hesabımı geri ver tabi ben yazdiklarini google çeviriden anlıyorum :ROFLMAO: Neyse tamam olur dedim ama ilk tiktok hesabı dedim adam verdi hesabı ama ben vermedim sonra adam pes etti ama bana dedeiki colombiyadan ne kadar hesap hacklediysen hepsini bana ver ben sana para vereyim dedim oiş nasıl olucakmiş binomo üzerinden parayı aktarıcam dedi tabi ben yermiyim yani şimdi ordan aktarmasa direk adıma aktars tc min onda olması gerekiyor hayır dedim baya bi peşimden koştuda bu aralar kaybolmuş ( nasıl hackledin diyosanız phishing taktiği ile )
pishing sitesi oluşturdun bu url adresini fake bir hesap açarak mı gönderdin. böyle olmuş olsa kimlik bilgilerin deşifre olmaz.

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
pishing sitesi oluşturdun bu url adresini fake bir hesap açarak mı gönderdin. böyle olmuş olsa kimlik bilgilerin deşifre olmaz.
Sırrımı söyliyim birtane hesabım vardı full bot basmıştım 10 k hesabımın ismi instegram helping di işte onlara ingilizce olarak hesabınız kurallara umadığı için böyle şeyler yazıp 72 saat içinde hesabınız kapatılacaktır diyorum ve linki atıyorum :)

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
İlk hacklenme anınız ne merak ettim :D
Bu işlere Merak Ettimiğim zamanlarda " windows üzerinden ddos atmayı öğreniyodum
bir youtube kanalı bir program linki veriyor bende gittim bunu indirdim.
ve biranda pc'de masaüstünde 250'tane dosya herbirinin içinde 1000'tane .txt var.
ve pc'iminde 2gb ramı vardı windows 10 işletim sistemi vardı. zatne pc zor kaldırıyor.

üstüne birde dosyalar geldi. rat yemişim. gittim format atmayı öğrendim ve kendim bilgisayarıma format attım.

Allaha şükür öyle bişe yaşamadım ve inşallahta yaşamam 😄
Keşke Bende Yaşamasaydım....

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
Hacklenme anısı demiştim ama :D

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
Bu işlere Merak Ettimiğim zamanlarda " windows üzerinden ddos atmayı öğreniyodum
bir youtube kanalı bir program linki veriyor bende gittim bunu indirdim.
ve biranda pc'de masaüstünde 250'tane dosya herbirinin içinde 1000'tane .txt var.
ve pc'iminde 2gb ramı vardı windows 10 işletim sistemi vardı. zatne pc zor kaldırıyor.

üstüne birde dosyalar geldi. rat yemişim. gittim format atmayı öğrendim ve kendim bilgisayarıma format attım.
Bende böyle DDoS şeyleri araştırırken RAT yerine keylogger yemiştim :( o günden beri DDoSu sevmiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.