İlk Kullandığım IP Adresime Nasıl Geçerim?

mehmet07x

Üye
8 Nis 2020
114
18
ip değişdirirken yandex in yazılarının değişdiğini ve arama motoruna yazınca çıkan şeyler ip sini kulnadım ülkeye göre çıkıyo

mehmet07x

Üye
8 Nis 2020
114
18
deyiştirmene gerek yok sağ tik yap çevir yap tan TR ye çevir TÜRKÇE ye çevrilir iyi forum lar
sorunun çözüldüyse çözüldü yü işaretlermisi
evet ama eski ip ile yandexe yaptım aramada bir vidyonun yardımı ile site hackleme çalışıyordum dfghjghjkl ip değişince o vidyo çıkmadı

evet ama eski ip ile yandexe yaptım aramada bir vidyonun yardımı ile site hackleme çalışıyordum dfghjghjkl ip değişince o vidyo çıkmadı
tamam kusura bakmayın ben,m hatam vidyoyu chroma yazmışım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.