ImageHigh Mass Uploader 0.1

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1
ImageHigh Mass Uploader programı internet üzerinden paylaşmak istediğiniz resimleri kolay bir şekilde yükleyebileceğiniz, forum, e-posta, internet sitenizden rahatlıkla yayınlayabileceğiniz bir yazılımdır. Programı yükledikten sonra yapmanız gereken "Upload İmages" (Resim Yükle) tuşuna tıklayıp bilgisayarınızdan yüklemek istediğiniz resimleri seçmeniz ve "Click To Upload" tuşuna tıklamanız. Resimleriniz imagehigh sitesine yüklenecek ve program size vBulettin, Phpbb, html ve direkt kodları verecektir. İstediğiniz kodu seçtikten sonra ister forumlarda, ister e-postayla, isterseniz de internet sitenizde isterseniz de Msn MySpace'de (Msn Alanınızda) bu resimleri kolaylıkla yayınlayabileceksiniz.
Program tamamen ücretsiz olup, eklediğiniz resimler herhangi bir sınırlama olmadan yayınlanmaktadır.
Programın çalışabilmesi için sisteminizde .NET Framework v1.1 kurulu olmalıdır.http://www.downloadtr.com/download.asp?id=3226
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.