İnanılmaz Bir Olay...

OnLy

Emektar
26 Ara 2005
837
35
Ötüken
Olayın açıklaması:
Kim 500 Milyar İster'in Amerikan Versiyonunda bir yarışmacı çok rahat bir şekilde 14 soruya kadar gelir...

Sunucu ve konuklar adamın bu kadar rahat davranmasını zor, kolay demeden soruları cevaplamasını ve ukala

tavırlarından rahatsız olurlar 14. soruyuda bildikten sonra sıra 15. son soruya gelir. 15.soru oldukça zor yani

hakkını veren bir sorudur. Bizimki bu sefer uzun düşünür. Sunucu onun bu durumunu adeta bıyık altından gülerek karşılar ve adam kararını verir.
Yarışmacı -Telefon jokerini kullanmak istiyorum der...
Sunucu -Kimi aramak istiyorsunuz?
Yarışmacı -Babamı..Babamı aramak istiyorum.
telefon çalar...
Sunucu - Tom'lamı görüşüyurum...
Baba - Evet buyurun .
Sunucu durumu anlatır ve soruyu sorması için sözü yarışmacıya bırakır...
30 saniye dolarken....
Yarışmacı: Babacım aslında gerçekten yardımına ihtiyacım yok sadece milyoner oldum ve bunu ilk senin duymanı istedim der!!! ve 15. soruyu da bilir ve parayı alır.. :)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.