İndex e Nasıl Müzik Eklenir ByXen Anlatıyor

ByXen

Kıdemli Üye
26 Mar 2016
3,052
0

Alıntı Yoktur Anlatım Bana Ait.

İndexe Nasıl Müzik Eklenir?

Çoğu Arkadaşımız Soruyordu Bende Anlatayım Dedim.

Öncelikle Sitemize Giriyoruz.

Cep Müzik İndir... Mobil mp3 müzik indirme sitesi.

Youtubede ki Aramanın Aynısını Yapar İstediğimiz Müziğin İsmini Yazalım Ben Diriliş Ertuğrul Remix Version 2 Müziğini Arayacağım.

J3kVLE.png

Müziğimizin Tamamen Aynı Müziği Ariyorsan Youtubede ki Adını Yazıyoruz.
Müzik Ara Yerine Yazalım.

6mqDlN.png

Baştakini Arıyordum Zaten Giriyoruz Müziğimize.

Otomatik Olarak İniyor Zaten Aşağıya.Şimdi Diğer Sitemize Geçeceğiz.

LQgvEj.png

Müziğimizi Upload Edeceğiz.

Site

https://picosong.com/

D36O2v.png

Müziğimizi Sürükleyip Bırakıyoruz Ve Otomatik Olarak Yüklüyor.

Tabi ki Klasörlerden de Seçebilirsiniz..

Müziğimiz Yükleniyor.

kELMGq.png

Şimdi Karşımıza Bir Üyelik Formu Felan Çıkıyor.

Sağ Alttan No Thanks.. Diyerek Devam Ediyoruz.

LQgvn0.png

Yeşil Kutucukda ki Linki Kopyalıyoruz.

5YmNyd.png

-------------------------------------------------------------------------------------

Bundan Sonrası Aşağıya Göre Yapın Koddakini Silin O Yeşil Kutucukda kini Yapıştırın.Yapamayanlar Özelden Sorsun.

Aşağıda kiKodu Httpd den zlyh Bölümüne Kadar Siliyoruz ? Kalacak.

Siz Kendi Müziğinizin Kodunu Ekleyin O Kısma.

Kod:
<iframe src="http://picosong.com/zLyH?hl=tr_TR&autoplay=1" frameborder="0" height="0" width="0"></iframe>

Anlatım Tamamen Bana Ait Emeğe Saygı.

Selametle..

Son düzenleme:

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Eline sağlık ama youtube autoreplay kodu çok kısa bir şekilde hiç uğraştırmadan yaptırıyor ama yinede bilmeyenler için iyi bir anlatım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.