index yapımı hakkında bilgi istiyorum lütfeeeeen!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darbe

Yeni üye
9 Ağu 2006
6
0
html kodlama öğrenmek için http://www.*****.comwww.*****.com[/URL] sitesinden forumun HTML bölümünden HTML Dersleri-Genel'i bilgisayarına kopyalayıp ezberleyebilirsin!

Moderatör tarafında düzenlendi:

sniper15

Yeni üye
21 Şub 2006
12
0
Ya yapmayın Allah aşkına html den basit ne var:D sen front page yap siteni sonra aşğından hmtl kod a tıkla al sana hml kodu ama zaten o siteyi frontda yapdınmı onu kaydederken index.html olarak kaydet al sana html off böle şeyler için yer bile harcamanız saçma bence:confused: :confused:

Wh1t3d3m0n

Yeni üye
24 Ağu 2006
5
0
Ya arkadaşLar en koLayı Word ü açın Biçim/Arkaplan/Siyah seçin...Yazınızı yazın... Dosya/Web Sayfası OLarak Kaydet deyin... .mht die kaydedecek onu açın Dosya/Farklı Kaydet/Web Sayfası Tamamı(.htmL , .htm ) diye kaydedin buyrun size hiç htmL kodLama biLmeden şık index yapmanın yoLu ki ben öyLe süper indexLer hazırLadım...

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
374
WORLD
kardeşim adama biraz daha yardımcı olsanıza ya adam bilmiyor işte bundan kolay ne var diyosunuz kardeşim bak msnim [email protected] ben sana ayrıntısyla ögretirim hem o kadarda zor bir iş değil kim zor diyor ya lütfen insanlara küçük düşüürmeden yardımcı olmaya çalısalım zorrokin beni o msn de bulamssan mail at ben sni msn e kaydedem şimdi gerçek msnimi vermek istemiyom çünkü adımla açtım

L@NET_ZEB@Nİ

Yeni üye
23 Eyl 2006
2
0
arkadaşlar benim indexim hazır ama siteye nasıl index yapcağımı bilmiyorum lütfen yarım edin arkadaşlar... vbulletin sitelerine arkadaşlar index basmak istiyorum yarım edin lütfen arkadaşlar

Son düzenleme:

Mehmet26__

Yeni üye
26 Ocak 2009
6
0
Bu konuyu gördüğüm iyi oldu.Şimdi sıkıntılarımı sıralıyorum arkadaşlar.Korkmayın çok değil :)

1-Hack namına hiçbişey bilmiyorum,sıradan bir bilgisayar kullanıcısıyım.
2-Excel,Word,Paint :) gibi basit programlar dışında hiçbişey bilmiyorum.
3-Nereden bu işe başlanıcağını da bilmiyorum,neleri öğrenmeliyim ilk önce?
4-Forumdaki konuların çoğunu inceledim,videolu anlatımların neredeyse tamamını indirdim.Biyerlerde illa ki bi sorunla karşılaşıyorum.
5-Sabitlenen konular 2005-2006-2007 yıllarında açılmış,şu an 2009 yılındayız.Bu durum bir güncellik sorunu yaratır mı?
6-İyi derecede İngilizce biliyorum.
7-Hack namına bişey bilmiyorum
8-Hack namına bişey bilmiyorum
9-Hack namına bişey bilmiyorum
... diye giderde gider..

Ancak bu iş için çok hevesliyim.Kolay öğrenirim,bilgileri unutmam.
Bana bu işleri en başından öğretecek,yol gösterecek birisi lazım.Msn'den direk irtibat halinde olabileceğim birisi...Kendi kendime bişeyler öğrenmeye çalıştığımda çok çıkmaza düşüyorum,bir öğretmene ihtiyacım var..

Saygılar :)

dreamer_x_x

Katılımcı Üye
21 Haz 2008
688
0
Eskişehir
3-Nereden bu işe başlanıcağını da bilmiyorum,neleri öğrenmeliyim ilk önce?

5-Sabitlenen konular 2005-2006-2007 yıllarında açılmış,şu an 2009 yılındayız.Bu durum bir güncellik sorunu yaratır mı?

Ancak bu iş için çok hevesliyim.Kolay öğrenirim,bilgileri unutmam.
Bana bu işleri en başından öğretecek,yol gösterecek birisi lazım.Msn'den direk irtibat halinde olabileceğim birisi...Kendi kendime bişeyler öğrenmeye çalıştığımda çok çıkmaza düşüyorum,bir öğretmene ihtiyacım var..

bu işe hackın mantığını anlayarak sabretmeyi öğrenerek başlamalısın :) güncel açıkları takip et :)

sabitlenen konulardaki açıkların çoğunun geçerliliği geçiyor :)

milw0rm - exploits : vulnerabilities : videos : papers : shellcode

https://tik.lat/yt0AZ
gibi sitelerden güncel açıkları takip et inglizcenin iyi olması bu sitelerdeki bilgileri daha iyi anlamana yardımcı olur :) .

Son düzenleme:

qRoniq_VeLeD

Katılımcı Üye
23 Ocak 2009
637
0
CeHeNNemin DiBinDen
bu konuyu gördüğüm iyi oldu.şimdi sıkıntılarımı sıralıyorum arkadaşlar.korkmayın çok değil :)

1-hack namına hiçbişey bilmiyorum,sıradan bir bilgisayar kullanıcısıyım.
2-excel,word,paint :) gibi basit programlar dışında hiçbişey bilmiyorum.
3-nereden bu işe başlanıcağını da bilmiyorum,neleri öğrenmeliyim ilk önce?
4-forumdaki konuların çoğunu inceledim,videolu anlatımların neredeyse tamamını indirdim.biyerlerde illa ki bi sorunla karşılaşıyorum.
5-sabitlenen konular 2005-2006-2007 yıllarında açılmış,şu an 2009 yılındayız.bu durum bir güncellik sorunu yaratır mı?
6-iyi derecede ingilizce biliyorum.
7-hack namına bişey bilmiyorum
8-hack namına bişey bilmiyorum
9-hack namına bişey bilmiyorum
... Diye giderde gider..

Ancak bu iş için çok hevesliyim.kolay öğrenirim,bilgileri unutmam.
Bana bu işleri en başından öğretecek,yol gösterecek birisi lazım.msn'den direk irtibat halinde olabileceğim birisi...kendi kendime bişeyler öğrenmeye çalıştığımda çok çıkmaza düşüyorum,bir öğretmene ihtiyacım var..

forumu arastır kardesim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.