İngilizce Kurs Tercihi

Luci'x

Üye
15 Eyl 2021
161
34
Selamın aleyküm arkadaşlar okulumuzda erasmus projesi var şu ana kadar yapılan sınavlarda bölüm 1.cisiyim bölümüm web tasarım üzerine
gidebilmem için en az b1 seviyesine gelmem gerekiyor bunun için de okuldaki hocalarım anlaşmalı olduğu kursa yönlendiriyor ailem kredi çekip yollayacaklar beni eğer gidersem
ama kendime fazla güvenemiyorum yapabilir miyim yapamaz mıyım sizce kursa mı gitmek mantıklı yoksa UDEMY'den kurs mu almak mantıklı ve önerebilceğiniz kurs var mı

22 May 2019
73
26
internetli
Selamın aleyküm arkadaşlar okulumuzda erasmus projesi var şu ana kadar yapılan sınavlarda bölüm 1.cisiyim bölümüm web tasarım üzerine
gidebilmem için en az b1 seviyesine gelmem gerekiyor bunun için de okuldaki hocalarım anlaşmalı olduğu kursa yönlendiriyor ailem kredi çekip yollayacaklar beni eğer gidersem
ama kendime fazla güvenemiyorum yapabilir miyim yapamaz mıyım sizce kursa mı gitmek mantıklı yoksa UDEMY'den kurs mu almak mantıklı ve önerebilceğiniz kurs var mı
Ne oldu hocam cevabınızı bulabildiniz mi? Uzun süre önce yazmışsınız o yüzden dedim

Luci'x

Üye
15 Eyl 2021
161
34
İngilizce için tavsiyeleriniz sizin neler var? Deneyiminiz olduğu için soruyorum?
biraz geç gördüm dostum uzun zamandır foruma girmiyorum ;
Evde çalışan bir tip değil isen kesinlikle!! kursa gitmelisin aşırı faydası oluyor
kurs sonrası youtubedeki ingilizce eğitim videoları izleyerek pratik yapabilirsin
bol bol kelime ezberle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.